Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    spise zajimavost nez neco opravdu prinosneho. ale kdyz ho to bavi tak proc ne..je to jeho zivot zejo konec koncu:) zajimalo by me ..je nekde overene ze to opravdu hraje 10let? a pokud ano tak jak se to u takove hry overi? neni to jen sikovnej programator?:)
  • Je to zacyklený.
  • Tomu se říká vytrvalost :) - jak je na tom Defcon? Po netu taktéž vynikající záležitost.
    • RezavejTank
      Tam se konce dočkáš opravdu rychle :)
  • Keyz
    Že ho to baví. Tam ani není co hrát když je vše zničené atomovkama. To již stejně nevyhraje.
  • Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou...
    • Miserius
      To si pamatuju jako jeden z citátů, který to ukazovalo po smrti v Operaci Flashpoint *1*
  • Amylee.Anderson
    Válka je mír.
    • promitac
      "Udělejte to s Amylee! Udělejte to s Amylee! Ne se mnou! S Amylee! Je mi jedno, co s ní uděláte. Roztrhejte jí obličej, roztrhejte ji až na kost. Ne mě! Amylee! Mě ne!"
    • z jake mesity to mas ?
      • Amylee.Anderson
        Ne mešita, literatura, měl bys to někdy zkusit.
    • Mám rád kebab.
    • Valka je V.uu.L

      (slovo V.uu.L jako zakazane?? a co kr@va ? jo i ta je zakazana...a cooo treba srnka ?)
      • a máme tě.
    • Svoboda je otroctví.
      • Nevedomost je sila.
      • Jestli ovládáte soucastnost ovládáte minulost. Ovládáteli minulost ovládáte budoucnost. 1984
  • Miserius
    Chlapík bude v depresích až to dohraje *15*
    • RezavejTank
      Pokud se podívá na většinu dnešních her, tak z té jednoduchosti bude opravdu v depresích :)
      • Miserius
        Ja myslim ze pokud k tomu useda denne na chvilku ze mu to bdue chybet *1* Me taky stvalo treba kdyz v Rome 1 jsem po desitkach/stovkach hodinach mel celej svet a nemel jsem co delat
  • jindra.veliky
    Bych ho už poslal na leceni
    • ten jediný like sis dal sám co?
    • Já bych tam poslal tebe. Jeho to baví. To ty jsi jiný, pokud to nechápeš :)
  • Škoda že se nenajde někdo, kdo by udělal pokračování Call to Power. Konkurence by Civilizaci prospěla.
    • S konkurenci souhlasim,ale Call of Power mi vubec nic nerika. No nikdo nemuze znat vsechno...
      • davidBray
        uTfG
        • kickasl
          staci kliknout na odkaz v clanku... je tu i recenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit