Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmrrxx
    mne osobne sa crysis nikdy moc nepacil, a zda sa ze budem v tradicii pokracovat *2*
    • to proto ze mas shitny pc a seka ti to haha *2* *2* *2* *12*
      • mmrrxx
        nn, crysis vyzera uzasne, ano to bez debaty, ale nebavi ma to *4*
        • A proc nad tim premyslet, kdyz to nehrajes?
  • To já se zas na Crysis 2 tesim, pro me jasná koupě:-)
  • Trailer na Crysis 2 je skvělej *1*- ale kdo proboha dělal ten příšernej překlad*7*??? To vážně překladatel nezná "staré řecké baje a pověsti"

    Takhle je to správně:
    (Podobně jako Atlas před tebou, tíha celého našeho světa teď leží na tvých ramenou)
    • jaktoze ja tam zadny titulky nemam kdyz to pustim?? ne, ze bych je potreboval, jen ciste ze zvedavosti.. proste je tam nemam.. btw. trailer peknej, tesim se..
      • ok, uz jsem to nasel kde se zapinaj 8)
  • Ta hudba v Crysis- Be invisible je naozaj fajn. Ak ju niekto pozna, tak sem dajte aspon nazov prosim...
  • Název písničky je "New York, New York - Digital Daggers"
  • Písnička - New York, New York - Digital Daggers
    • sleepless
      Díky!
  • Crysis 2 si v trailerech hraje na něco, co zdaleka není a to na hru se silným příběhem...
  • Kurna ja se tak tesim na zitra :) to uz bude doma Dawn of War 2 Retribution.
    • Ysquanir
      Fakt? Zítra přece vychází jen v US, v EU až 4., ne?
      • No právě, takže mi krabice dojde asi až po víkendu. *9*
        • No prave v USA 1.3,ja si to predobednal digitalne na stahnuti takze az to vyjde to mam hned.
          • Taky sem chtěl přes Steam objednat orčí pack, ale mám na topcd kredity, tak sem je chtěl využít. *3* Budu si muset přes víkend vystačit se slintáním u videí na youtube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit