Přejít na výpis diskuzí

Oslavte s námi 300. díl podcastu Fight Club

30.10.2016 2:07
Redakce Games.cz 97 příspěvků

Kdybyste si pustili všechny díly po sobě (ne že bychom vám to radili), zabral by vám poslech Fight Clubů zhruba 17 dní čistého času. Podcast, jehož první díl jsme natočili skoro přesně před šesti lety, se brzy dočká svého 300. dílu, který bychom rádi natočili s vámi. Kdy a kde, se dozvíte v článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohli kluci alespoň dát vědět, že živák ruší? Plánoval se od začátku a hodinu před startem šlus bez jediného echa. Ach jo.
    • No to teda mohli. Dokonce jsem pro to šel z práce dřív domů :-)
    • holt nejsou technicky nejzdatnejší... *7*
  • koukám žádný živák nikde....takže bude asi až záznam.....mno užijte si to :-) ...
  • Link na live přenos odstraněn. Takže offline?
  • Tak co se děje,začne to ?
  • Tilwaen
    Užijte si to tam *4* Letos mi to nevyjde.
    • budeš nam chybet
  • alladjex
    Nevíte jestli se tam dá někde zaparkovat?
    • Sr_Lobo
      No jelikoz je to u Malostranskyho namesti tak se z toho asi vobtahnes *15* Mozna radsi nechat nekde bokem a pak dojet metrem.
    • Jo ale připrav si spousty drobáků
  • Nechcete pozvat někoho z hrej.cz? Při příležitosti 300. hPodu vás taky pozvali - jo chápu, že se na Fight Clubu kluci z hrej nepodíleli, ale třeba Jardu Möwalda bych tam rád viděl. Byl vůbec někdy u vás v podcastu?
    • Inquisitor
      On je ještě na hrej? Já myslel že odešel.
      • Vážně? Tak o tom nic nevím, ale je fakt, že poslední dobou moc hrej nesleduju...
        • Mart9
          Pravidelně je v hpodu a občas napíše recenzi. Jinak dělá pro Xzone
          • Jack1947
            Takže Tiscali
            • Maj tlacitko xzone na hlavnim panelu, tak asi jo
            • Jack1947
              Tiscali spolupracuje s xzone?
            • ringmancz
              na to si přišel jak?
  • Sr_Lobo
    No to zní super, jestli se do tý doby vykřešu tak se určitě stavim *4* DOTAZ: nebude možný u vás zakoupit rovnou nějaký merch přebytky jako games/level trika ?
    BTW nemam ksichtoknihu tak o sobe davam vedet touhle cestou.
    • Mart9
      Budeš si to triko muset svléknout z Pavla
      • Sr_Lobo
        Dyž já bych radši z Drdy...
  • frag.ment
    A budete tam mít k vyzkoušeni třeba PS VR? Já jen, kdybych blinkal, abych to měl na co svést *3*
  • Lukyz
    Tak co na to místní top stars jako LV, Veska, Skaven, Jack a další.
    Kdo z vás konečně dorazí a představí se osobně? *1*
    • Inquisitor
      Někdy by bylo celkem zajímaví vidět ty internetoví bijce, jestli mají takový svaly i v reálu :D
      • Jack1947
        Já nechápu jak všichni moc chtěj vidět někoho - pak aby nebyli zklamaní jakej bijec bez svalů příšel.
        • Tilwaen
          Jacku, u tebe bychom zklamaní nebyli. Přijdeš? Tentokrát to máš blíž než do Brna.
          • přítomnost Jacka by zvýšila návštěvnost tak o 200% *1*
        • Inquisitor
          Osobně bych je vidět ani nemusel, stačí to číst tady. Ale zajímalo by mě jestli by v těch svých hádkách, byli tak drsný a nekompromisní :)
          • Jack1947
            Tak asi bz bzli takový neviditelný kdzž bz viděli borce kterej je třeba o 2 hlavy větší, najednou by jim "svaly" zvadly.
    • Amylee.Anderson
      Rok co rok se tu řeší, kdo z trollů přijde a kdo dá komu přes hubu. :D
      • Lukyz
        Já vím, jen trochu rýpu *3*
        Jinak Bobe já chodím, teda půjdu podruhé *15*
        • holt my co diskutujem tvoríme podle pruzkumu jen 6% celkoveho objemu čtenaru games...
      • a vždycky prijedou jen lidé kteri se jak je rok dlouhý v diskuzi neukážou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit