Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz jsem tahas jiste namesti a politiku, tak to byla celkem nepovedeny zacatek kampane Horacka a nasledne jeho sance jsou ted docela male na uspesne vytezstvi, navic to nebyla oslava, ale protest proti Zemanovi, cimz by se uz konecne mohli smirit a sehnat vhodneho protikandidata, ktery ma sanci vyhrat, ale zatim nikde nikdo, takze si zrejme budete nadavat dalsich par roku
    • Mart9
      Ano, protest proti Zemanovi, ale především to bylo okradení občanů ČR. Nikoho z té sebranky, co tam byla, nikdy nezvolím.
      • Majkl
        To je fuk, hlavně když nebudeš volit Zemana
        • Mart9
          Zemana budu volit i podruhé.
          • no vidíš, tak co tady pindáš o nějakých dalších kadidátech, když jsi stejně dopředu rozhodnutý volit lháře a ožralu?
            • Mart9
              No to nevim proč. Jen se v současné době jeví jako jediný schopný kandidát. Ale třeba ani kandidovat nebude.
            • v tom připadě si protiřečíš
            • Mart9
              tak to nejsem. Samozřejmě až dojde na volby, zvolím toho nejlepšího kandidáta. Nemůžu vyloučit, že se někdo takový neobjeví. Každopádně je jisté, že nikdo z párty na Staromáku to nebude.
          • Jack1947
            Je vidět že si rozumnej člověk *3*
  • Vynasnažím se přijít, alkohol mě nezajímá, hlavní jsou hry.
    • Já snad taky dorazím!
  • Lukyz
    Dorazí i Jack ?!? *8*
    • Zir074
      Očekával bych tam spíš lukasse. Snad už se pochlapí a rozbije tomu Olejníkovi držku, když se s tím tak chvástal. *1*

      Aspoň by zadělal na pravý Fight Club!
      • Majkl
        souboj s Olejníkem a Drdou by byl takový Ornstein a Smough, možná včetně toho bourání sloupů *1*
  • jeanczarny
    Jsou kožené trenýrky a 6pack povinností?
  • Bude se vysílat i živě na youtube? Díky za odpověď.
    • blixa
      Jeste nevime. Na miste internet je, ale s nejistou kvalitou. Takze uvidime jak to pujde.
      • Mart9
        Není potřeba, ale pak to prosím vydejte do pátku večer. Online jste z části kvůli chatu, což v tomhle případě odpadá.
  • Hlavně Drdu a pozvěte i cenzora, nejlíp je posaďte vedle sebe *1*
    • třeba Vrobela
      • Hele stejně, pokud by měl přijít Drda s VOlejníkem a Vávrou, tak by Vrobel udělal speciální "podhradní" akci k oslavě 300 někde v putice v Libni. :))
        • Já to myslel jako nadsázku, samozřejmě budu rád, když přijdou všichni a politiku necháme za dveřma. :)
        • TheGGG
          vrobel už není při smyslech, toho nezvat nikdy nikam....
          • kubi-wan
            ... řiká ten pravej.
            • TheGGG
              alespoň jsem nikdy nebyl šéfredaktorem časáku pro náctiletý a netlačil tam svoje agitky... Vrobel dle jeho FB komentů už je naprosto mimo realitu...
        • Mart9
          Narážíš na ty hajzly na Staromáku, co tu svou párty udělali za NAŠE peníze viď? To mě fakt nadzvedlo, šašci.
          • Mart9
            sorry, patřilo jinam
          • Lima
            Cítíš se okradený, Mart9? No, minimálně mozek a zdravý úsudek ti někdo ukradl, to je pravda.
          • Majkl
            Však ta na hradě byla taky za naše, si nemysli, s tim už se holt při oslavách státních svátků musí počítat
            • Mart9
              :D Jaký chyby? Že je Herman zrádce, za to Zeman nemůže
            • Majkl
              tak ta univerzita má nějakej rozpočet žejo, jestli jsi někdy strávil čas na nějaký český státní VŠ, musí ti bejt jasný, že prachama zrovna nepřetejkaj, takže to že si ještě z toho rozpočtu ukrojej a přispéjou na dobrou věc, jako je akce pro lidi, je podle mě naopak šlechtí

              no a víš jak, kdyby byl Zeman charakter, šel by si tam před ty lidi na Staromák stoupnout na to pódium osobně taky, řekl by, že se omlouvá za chyby co udělal a měl by příští volby vyhraný, ale můžem bejt rádi, že je takovej ješita, že ho to ani nenapadlo
            • TheGGG
              no platili si na to tak, že jim na to přispěla státní univerzita, která dostává prachy od státu...
            • Majkl
              a proč, vždyť ta oslava na hradě stejně není pro obcejné lidi ale jen pro pár papalášů, je dobře, že se udělala další veřejná akce, kam mohl příjit každý a uctít tak státní svátek a památku vzniku československa, naopak si myslím, že taková akce mělo být na mnohem více místech, na různých náměstich a ve všech větších městech, ať to stojí za to! *4*
            • Mart9
              jamar28: Tak se to nemusí platit 2x
            • jamar28
              Mart9: A tu hradní si měli platit ti, kdo chtějí slavit nějaký 28. říjen. Co na tom, že je to oficiální, pořád se to platí i z peněz mnoha lidí, kteří o to vůbec nestojí.
            • Majkl
              Však si to taky ze svého platili, já se citím být mnohem víc okraden, že musím z daní pŕispět na pokutu za Zemanovy lži ohledně Peroutky, to mě nadzvedává mohem víc
            • Mart9
              Jenže ta byla oficiální a je vždy. Tohle si měli ti šmejdi hradit sami a ne z našich peněz. Cítím se být okraden.
  • Mart9
    Hlavně ať jsou tam Dan Vávra s Michalem Rybkou.
    • CRYPT
      Ja se spokojim s Honzou Volejnikem a Pavlem Dobrovskym :)
    • Ámen
    • BoB.2
      Vávra dostal infarkt při hraní Mafie 3.
      • tomocz
        Rýmu dostal prej.
        • nedostal rýmu, on dostal RÝMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Amylee.Anderson
    A dostupné bude jen dobré pivo, nebo je v objektu bar či se mají nepivaři zajistit, aby nebyl u suchánků? :)
    • Nuže dobrá, přesvědčili jste mně. Tak já přijedu a zase se ožeru jako prase.*3*
      • Však... Kultuře je potřeba něco i obětovat. *5*
    • Destrlo
      A co tam budu pít já jako nezletilý? *1*
      • Budeš nasávat vědomosti starších.
        • Destrlo
          Abych z toho neumřel žízní *1* . Já si radši přinesu flašku coly.
    • Nejaký ne-pivo zajistime taky.. :)
      • Amylee.Anderson
        Budu spoléhat na moravské kořeny některých účastníků! *3*
        • Majkl
          Místo piva rovnou slivovičku jo? *1*
          • morava= víno!!!
            čechy=buranské pivo
            • morava+čechy=čechy=alkohol
            • Zrzzek
              Vždyť se to jen tak říká... Nebuď labuť...
            • zaty
              Asi bych neměl reagovat na trolla, ale co je na pivu buranského?
            • WalkingWad
              A slivovici máš kde?
            • Majkl
              My v praze máme a pijeme obojí, to je co? *1*
      • janchor
        Bude i Staráč, jo?
        • Majkl
          Ten citronovej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit