Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi tak nějak..
  • Vůbec mě to neoslovilo. Nemá to žádný šmrnc. Předchozí Diabla měla alespoň tísnivou atmosféru.
  • spíš http://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
  • Poskakující svítící žabičky, skřítci nebo zombíci co si vylezou na záda a pádem dopředu způsobí monstrům z pekel poškození, tomu já řikám pekelná řežba s hutnou atmosférou. Barbar s tim kladivem byl docela k pousmání, myslim, že to kladivo bylo pořád moooc malý.

    Grafika a design je to co tuhle hru z mýho pohledu zabíjí, nějaký aukce, odstranění skill pointů atd, to už je plivnutí do moře.
    • ve 2jce byly taky takove srandicky a nikomu to nevadilo
    • Grafika a design zabíjí tuhle hru?Ach jak někdo může mít tak hloupý názor. V diablu o žádnou grafiku nikdy nešlo. A design vypadá normálně solidně.
      • Nešlo? Jak to myslíš, grafika, design, styl grafiky, to přeci vytváří okolní svět, atmosféru, že o grafiku nejde je jen otřepaná fráze, který snad nevěří ani ten co jí řekl, pokud by ti nevadilo ať by hra vypadala jakkoliv, tak promiň, ale to ti nevěřim ani omylem.

        Grafikou jsme myslel jak styl a design, tak technickou kvalitu, ale na té technické stránce mi záleží nejméně, o tu mi ani tolik nejde, jak řekl člověk níže, jde o ty první dva aspekty grafiky. Blizzard už se stal obětí toho stylu, nic jinýho neumí a ani nemusí, protože jak je vidět, lidé to baští viz úspěšnost wow a spol.
      • On nemyslel kvalitu grafiky, ale styl. Bohužel Blizzard grafici nic jiného než WoWlike věci vytvořit už neumí.
    • kostejnesmrtelny
      Kdyby bylo velký, další banda blbců by ječela, že je to přepísknutý, málo realistický, komiksový, atd...

      EDIT: jo, ještě wow-like, díky za připomenutí avp8 *1*
      • Pomalejší jedinec, že...
      • Měl jsem za to, že je ten sarkasmus dobře čitelnej... : ) Samozřejmě to byla na rážka na to, že to kladivo je velký jak tele a proporčně to nepůsobí dobře.
        • posila
          Sarkazmus v psane forme neni temer nikdy dobre citelny.
          • Ano, to je pravda, ne vždy se dá dobře poznat, ale snažil jsem se.
  • Mahcake
    R.I.P Blizzard North

    http://www.youtube.com/watch?v=u-pIPgnJvqU&feature=player_embedded
    • posila
      Myslim, ze hned prvni komentar pod videem ho pekne vystihuje: "wait.. wait the atmosphere is ruined and its too cartoony yet u recommend to buy torchlight 2 which is vey, very dark and gritty right?"
      • Mahcake
        Pravda...ale musíš uznat, že pravdu mají oba. :)
    • septicflesh
      Ten obrázek s těma jednorožcema, tvl *1* *1*
    • Ty budeš konzolista..
  • No dobře na grafiku už jsem si zvykl... Vzhledem k tomu že jsem "steamař" *1* tak bych si zvykl i a to že musíš bejt připojenej, ale co jim teda neodpustím, že Blizzardům vše děsně dlouho trvá...
  • No já nevím, hrozně mě to připomíná Torchlight, hlavně po grafické stránce a to tu spousta lidí kdysi na TL nadávalo jakou to má pastelovou "cirkusovou grafiku". Ale mě to byvilo takže se pomalu začínám těšit ikdyž nevím jestli se mám víc těšit na TL2 nebo Diablo :D *9*
    Ale důležitá bude hratelnost což si Blizzard snad pohlídá
  • To tluste prase v case 3:10 je celkem sympaticke *14*
  • Ta grafika se mi nelíbí! A barvy úplně trhají oči *16*
    • kostejnesmrtelny
      Tak si pořiď černobílej monitor *1*
    • To máš blbý :D
      • Jo mám to blbý . Nejvíc blbý, je že po 20minutách čučení se na tyhle pastelové barvy mě začne třeštit hlava a pálit oči. Už jsem holt starší člověk *5*
        • nejsi ty sranda ze Šumavy, který má rád hrochy?
        • Tak běž k očnímu. Máš nemocné oči.
      • dilinja
        Totojekvalitninazor! *1* *1*
  • Tak nevim... koukal jsem na pulku, jako grafika ok, s tim celkem problem nemam, nevim komu co vadi, spis me zaujalo, ze postavy nedostaly od tech potvor ani jednu ranu... jako by ty mrchy byly jen cile na strelnici...
    • smejki
      hry se téměř vždy předvádí v godmódu
    • Ethy
      -.- Blizzard kolikrat rikal ze proste utocej na slabsi postavy s imba postavama, tebe by bavilo se koukat jak tam 10 vterin rube barbar do miniona ? Mě teda ne, a prostě ty gameplaye dělaji na efekt omg...
    • septicflesh
      Některé části vypadají jako 2D vesmírná střílečka od reflexivegames. Nebo stařičkej Tyrian :-) Hrdina jen uhýbá a kolem lítají desítky světýlek ve kterých se jde jez těžko zorientovat. Diablo 2 bylo na stejném herním principu, ale ta přepálená barevnost tomu fakt nedodává tu pekelnou atmosféru. Nebrečím, jen přiznávám, že z mého pohledu je to škoda. A bez módů s tím můžeme nesouhlasit, můžeme o tom vést spory, ale... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit