Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra má obrovský potenciál a sleduji ji již nějaký pátek, ale před nákupem EA bych zrovna u tohoto titulu byl velmi opatrný. Vývoj probíhá velmi šnečím tempem a současná situace na ukrajině odkud vývojář pochází vývoji hry teď zrovna nepřeje. Hra je stále velmi holá, sice se postupně přidávají nové budovy, ale budov není moc a velmi rychle nastane stav, kdy jste postavili vše a viděli vše. Jinak to co je zatím ve hře je jinak skutečně velmi komplexní a tak detailní animace stavby budov jsem snad v žádné jiné hře neviděl, stejně tak rotaci plodin na polích, kdy je nutné je také nechat ležet ladem (zároveň lze ten rok využít jako pastvinu pro zvířata), ale bohužel obsahu není moc a rychle se okouká.

  • Marines

    Nevypadá to špatně, ale je to hodně syrový, zatím zůstanu u neustále se zlepšujícího Kingdoms Reborn.....

    • skyfire

      Souhlas, Kingdoms Reborn je poslední rok Nr. 1 mezi budovatelskými strategiemi. Jen mi tam chybí nějaké pohromy, události, protože v late game hra trochu ztrácí, když si člověk vybuduje fungující ekonomiku.

  • triptich

    takže banished na manažérskych steroidoch? prečo nie, rád vyskúšam.

    • Rozhodně to tak zní. Podobnost s Banished mě během čtení napadla několikrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit