Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Obtížnost otázek je značně kolísává(jako příklad uvedu Zaklínače), např.: Jak se jmenuje elixír který umožňuje vidět ve tmě nebo kde se odehrává začátek 1. dílu na straně těch lehkých.
    Na straně těžkých třeba kdo hrál Geralta v polském seriálu Zaklínač který by bylo lepší radši ani nezmiňovat v souvislosti s Wiedzminem. :D
    • Žebrowski nebo jak se to píše, to vim z hlavy, cannot be unseen *1*
      • Vojta_Ilavsky
        BTW, ani jsem nevěděl že hrál v Pianistovi.
  • prijde mi to jako soutež pro herni dedky, tak treba hned prvni hra ze strategií byla civilizace III, co je herní pravek.
    • ...ono zase ten herný pravek mal niečo do seba - napríklad, nebolo všade toľko.....maxov...
    • Zrzzek
      Rok 2001 je herní pravěk? Ale kdeže, tam se středověk lámal s novověkem!
  • TheGGG
    Nice 60/60 z moderních stříleček. Paráda. Dobrá práce. Gud džob
    • Vojta_Ilavsky
      Ty jsi poznal tohle http://i.imgur.com/4ai1YEQ.png?
      • TheGGG
        jo
        1. jednou na to byla recka ve score a nějak mě kovbojové s katanama utkvěli v hlavě
        2. i kdybych to neznal, dá se to vždy snadno odvodit i bez nápověd.
      • Come on, tahle anime-like rubačka je zrovna celkem slavná.
        • Vojta_Ilavsky
          Pouze na Wii, v našich končinách až zas tak ne. :D
          • WhySoSad
            Úplně jednoduše vyřazovací metodou ;)
            • Vojta_Ilavsky
              Samozřejmě, taky jsem to takhle udělal, ale jinak bych to nepoznal ani zaboha. A to XIII jsem hrál kdysi chvilku ale ten název mě netrk.
  • Vidlec
    Teda na adventurách jsem pohořel ve velkém stylu. Ve druhém kvízu krásné 4 body.
    Na druhou stranu strategie za šedesát takže moje ego tolik neutrpělo :)
  • skoro všude 46 bodů,zkrátka her za ta léta bylo moc a hlava už děraví.
  • Skoro všude 60 bodu..nuda, ale pro mladsi jiste zajimave:)
    • strategie byly hodně lehký, akorát jsem si spletl AOE1 s AOE2 *1*
      • akorát by bylo dobrý, kdyby se na konci ukázalo, co z otázky jste měli špatně, takhle jsem si to musel projet ještě jednou, abych tu jednu mršku našel
  • adventury jsem dal 45/60 score, asi jen 3 nebo 4 jsem nevěděl.
    Chybí mi tam RPG žánr.
    Jinak se divím, že se někomu chce investovat energii do tak zbytečné stránky :-)
  • Mart9
    Máte chybu v kvízu Mafie. V odpovědi na podtitul je The Cit of Lost.. místo City...
    Celý kvíz jsem vyučoval, dokud nepřišly otázky, na co všechno to vyšlo, pěkná podpásovka.
    • "Celý kvíz jsem vyučoval" - Sakra, tak to jsem propasl. Mohl jsem mit kurz tykajici se "kvizu". Bylo to zakonceno alespon nejakym certifikatem?
      • Mart9
        Ti s mozkem pochopili, jak jsem to myslel.
        • Ne. Ty s mozkem samozrejme pohopili jak si to myslel, ovsem zaroven je irituje tvoje pouziti slov a lituji ze nejsou vedle tebe aby ti urazili palici za tyhle prasovyrazy. "Cely jsem to vyucoval", tvle. Upilovanou brokacku a rozstriknout na stene.
          • Mart9
            Tak jak to mám nazvat, když jsem jel těch asi 17 otázek se 100% jistotou krásně jednu za druhou? Prostě jsem vyučoval, tak nezáviď. Zároveň jsem přiznal, že pak jsem dvě nevěděl, na co to vyšlo, musel jsem si dát druhý pokus, to už jsem to prolétl snad pod minutu, škoda, že se nehraje na čas.
            • Vrať školný!
            • Ahoj Tome. On chtěl říct vylučoval, což by odpovídalo když tak čtu ty jeho sra*ky.
            • kdyby nebyla sobota večer, skoro bych řekl, že je učitel *1*
            • Vyučoval? Vyučoval? Cože jsi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit