Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jste si poměřili pindíky? Pořád stejné otázky, takže se stačí naučit posloupnost odpovědí, dost o ničem, pokud si někdo chce zasoutěžit s ostatníma.
  • Na HadejFilm by bodla moznost zobrazovat originalne nazvy filmov.
  • adventury jsem dal 45/60 score, asi jen 3 nebo 4 jsem nevěděl.
    Chybí mi tam RPG žánr.
    Jinak se divím, že se někomu chce investovat energii do tak zbytečné stránky :-)
  • Budú aj nové otázky? Ako často sa budú objavovať?
    • Pan_Klobouk
      Chysta se nekolik DLC, za ktere ale tucne zaplatis. Tahle next-gen zabava se sama neudela a neni zadarmo, ano? ;D
  • Tak nakonec se ukazalo ze Pan klobouk je asi o 20 bodu chytrejsi. Ale kdo se ma vyznat ve všech tech idiotech z Assasins Creeda, zejo:) Skoda ze neni videt kdo to kolikrat opakoval, to uz pak nejsou herni znalosti ale jak si kdo pamatuje odpovedi, krapet nedomyslene ..
    • Pan_Klobouk
      ;)

      To mi povidej. Ty nove a "ze snad klasicke herni serie", polovinu z toho umyslne ignoruju. Podobne MMO a dalsi zanry. Casto jsem zklamal i tam, kde bych zklamat nemel. :) A velice "potesily" i HERNI otazky typu komu dala FILMOVA Lara pesti, kdo hral ve FILMU, kdo v TV SERIALU, kdo reziroval FILM atd.

      Ale tak dalo se to, kluci se snazili, na chvili jsem se zabavil, dobry. :D
      • ja mel kupodivu největší problém se zaklinacem. Knihy sem necetl a hral jen první a treti dil. A pak adventury, který vůbec nehraju. Assasin creeda a Uncharted taky nehraju, ale o tehle hrach se toho nakeca tolik ze to clovek trochu zna i když nechce:)
  • U Larryho 6 je nahoře pruh, kde je napsáno Larry 6, to by chtělo oříznout
    • Pan_Klobouk
      Podobne Wasteland a mozna jeste neco. :)
  • jindra.veliky
    zjistil jsem i zajimavy info nekdy...treba, ze hlavni hrdina gta 3 nemluvil?! To jsem si ani nepamatoval.....
    • x_ander
      Nemluvil, ani slovo v cele hre. A v San Andreas na to pak byla vtipna narazka.
    • MalyZeli
      Nad tim sem se taky pozastavil :)
  • Pri Far Cry 2 sa viac hodila otázka na kontinent (aspoň v slovenčine mi to príde lepšie).
    • tj, Afrika je spíš kontinent než země, co jsem naposled koukal na mapu :)
      • Nevím jestli to byl fake, ale kdysi kolovala po internetu ukázka z plošného testování znalostí amerických školáků. U otázky "Afrika je:" zaškrtlo šedesát procent z nich možnost:
        Stát v Evropě. :D
  • teda hadat se o takovychto kravinach, vy ste tady vazne trapny decka *1*
  • prokrastinace je zevling nebo co? Nesnasim to slovo, zni to jako kastrace, naten web nikdy nevlezu, zásadně neprokrastinuju ale zevluju nebo dělám h***o, na prokrastinaci sem málo retardo***nej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit