Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám nahráno přes 20 hodin v UT pre-alpha a tenhle multiplayer v doomu mi prudce připomíná právě to, co se tvoří v novém UT. Je fakt, že by to asi nedopadlo moc dobře, kdyby někdo použil moc fantazie při tvorbě arénové multiplayerové FPS, nicméně kdo hrál nové UT (které je na vyzkoušení pro každého, ne jen na jeden víkend a každý může napsat tvůrcům svůj feedback), ten už tady zas takovou inovaci neuvidí. BTW mě vždycky bavila v doomovi právě i možnost kooperace při ultra-violence obtížosti. Něco takového nám zřejmě nový doom nenabídne a my budeme pořád muset hrát quake 2, duke nukem, shadow warrior, apod. pro důstojnou kooperační řežbu :)
  • Bude to na vsech platformach bo jak?
  • Furt ziju v predstave, ze tato hra bude mit single player. Zacinam si pripadat, ze je to jen ma predstavivost. Muzete mi to nekdo osvetlit? Z clanků mam pocit, ze ma vyjit Quake III Arena s Doom postavickama..
  • Nejdůležitější informace je, zda bude mít nový Doom ochranu Denuvo nebo ne, jinými slovy, zda si ho bude moci 99% zdejších čtenářů (včetně mě) vůbec zahrát hned po vydání.
  • http://fudzilla.com/news/graphics/40084-amd-dooms-nvidia-in-benchmarks
    no, nieco v tom kralovstve zelenom nieje v poriadku
    • Tohle je ale benchmark Alphy kde udajne nebyla prazadna optimalizace pro NV.
      Situace z posledni closed bety je takovato:
      http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2468814

      Ac mi to jako vlastnikovi R9 290 radost nedela, je to tak. Priste napred zjistit realne informace a pak az prezentovat.
  • Doufám, že ze starých Doomů převzali design levelů v sp ve kterých se jde ztratit, člověk musí hledat cestu a někdy jsou skoro jako prostorové puzzly a maj spousty tajných míst, to by byla svěží změna proti moderním lineárním střílečkám
  • je to skvela rezba, paradni oddychovka a navrat ke korenum. Me to bavilo (az na to skakani do peti metru, ale co uz)
    • CO je na tomhle návrat ke kořenům DOOMu prosím pěkně? *8*
  • Jelikož ještě nejsem v herním důchodu a tudíž nevzpomínám s růžovejma brejlema na staré hry, musím říct, že novej doom vypadá velmi dobře.
  • Jack1947
    Achjo, nakonec to bude Mp záležitosti spaři ostrouhaj. Fakt takové MP nemusím stačí mi UT navíc tady by mohli zkazit nějakými transakcemi nedejbože přeci jenom jen 3 třídy a zbraně je děsně málo. Démon mod byt jen na chvíly taky nevypadá jako něco extra...

    Zkusil jsem to v Sp a dá se tomu jen říct že optimiizace byla celkem dobrá no.
    • Jak je na tom nové UT? slyšel jsem, že se něco kutí.
      • Už teď se to hraje moc dobře, stačí se zategistrovat a můžeš hrát. Pre-Alpha je přístupná všem.
        • tak to je super a zároveň ostuda, že se o tom na Games nepíše
          • Jack1947
            http://games.tiscali.cz/unreal-tournament-16476/clanky

            To může napsat jen někdo kdo sem nechodí *7*
  • Tyhle strilecky kde vsichni skacou a behaji jak zajici v honbe za fragem vypadaji retardovane
    • Narozdiel od Battleduty len vypadaju.
    • Nevypadaji, ony jsou retardovane
      • Expert na retardovanost jako ty to musí snadno poznat
        • Asi tak. Chodit tunelem s autohealem / autoaimem ve slowmo a oddělávat tupou AI na gamepadu, na to musíš být fakt expert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit