Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tam zase mate za retardovanu reklamu? Namiesto spustenia videa, mi to hodi zvlast okno s reklamou po ktorej skonceni sa video aj tak neprehra *16*
  • Kdyby dali Liberation na mobil tak neváhám.
  • Jako asiofil stale marne cekam, az umisti nejaky dil creedu treba do feudalniho japonska nebo ciny, ale obavam se, ze se zrejme nedockam.

    a jakkoliv se snazim nepropadnout hypu ackovych her, musim priznat, ze black flag z traileru vypada jednoduse skvele, tesim se.
  • Piráti ještě celkem jdou, počkejte až bude příští hra plná zombíků, to bude teprve pravý Assassins Creed. *1*
  • Aspoň to zkrátí čekání na Black Flag. *3* A ten AC na andoird si zahraju rád. :3
    • Tak to asi neskrati..Blag Flag vychadza skor *7*
    • Android*
  • Upřimnou soustrast pro fanoušky této hry, ve srovnání s Witcherem II a nejnovější verzí red enginu je to naprostý odpad, nehledně na americké vývojaře, kteří po příběhové stránce vymyslí jedině hollywoodské klišé pro zdegenerované.
    • Jablka a hrušky.... Taky se koukni jak se vyvýjí, četl jsem článek v Levelu a oni do Zaklínače dávají srdce. AC je hra která je kvalitní, baví mě, ale zahraju jednou, kdežto Zaklínač vícekrát, ícero styly.
    • Budu hrát obě hry a opravdu je srovnávat nebudu :)
    • maros.goc
      čo má AC spoločné s Wjedzminom?
  • PravyMonty
    Upřímně lituji těch co ty hry budou hrát.
    • Tak to já pro změnu litují tebe, když už jsme u toho litování :)
    • Díky.
  • Rhulad
    Aneb rejžujeme co to dá...
    • davidBray
      všichni nejsou bohatí komunisté jako ty :) prostě prachy se vydělávat musí, když se ti to nelíbí nekupuj. Já koupil dvojku a víc nic. Tím pádem si nestěžuju.
    • ...a ty bys na místě milionové společnosti nedělal to samé? *4* Lidé to zkrátka chtějí, protože to prostě kupují, byla by doslova sebevražda v tom nepokračovat (udělal by to za ně někdo jiný, jen tak, aby to nebylo žalovatelné) - Nechceš? Nekupuj.
      • Přesně, už mě nebaví ta milionkrát ohraná písnička, co tady lidi neustále cpou do komentů. Velkým vydavatelským společnostem jde předně o výdělek, tak to prostě chodí. Smiřte se s tím a pokud s tím nesouhlasíte, tak je nepodporujte, ale neomílejte ten fakt pořád dokola.
        • Sám za sebe tuto písničku rád ohrávám dokola.

          Je to totiž písnička proti písničce - na jedné straně tyhle "výkřiky/výblitky" na fórech, na druhé straně kravaty, žoviální vystupování a hlavně programování zákazníků už od dětského věku.
          http://www.youtube.com/watch?v=gjqifHuVA0U

          "Nechceš? Nekupuj?" A co když odpovím "Nechci, tak mi necpěte do života reklamu už od narození a neovlivňujte mne už v předškolním věku?"
          • Kolego, děláš z toho velký cimpr campr vážný konspirační lejno. Avšak věřím, že ty se ovlivnit nenecháš. Jsi pašák, tleskám a fandím...
            • Tj, u mně to byli "jen" pokemoni, beyblade, hokejisti, fotbalisti...takovejch prachů jsem do toho dal až mně to se*e, že bych za to mohl mít pár novejch her.
            • Těžko můžu být "pašák", poté co jsem byl poslušná konzumní TMNT ovce, pak PKMN 6vce, pak BEYBLADE ovce a až pak mi to konečně začlo docházet.

              Takže jsem si osobně ozkoušel sám na sobě, jak to hezky funguje. A to byla jenom léta cca 95~05. Když se dívám co za reklamu a za praktiky se dějí dnes, tak mi ta cílená snaha programovat si zákazníky už od pomalu od porodnice opravdu není příjemná.
    • Tož, to já je zase podpořím rád. Když jsem ty prachy ušetřil od takových srand jako ME, Skyrim a Metro, tak nic nebrání jít po CoD, AC a DS.
      • ...no tak teď jsi to zabil *1*
  • no doufám že liberation na PC to stihne před čtyřkou
    • nestihne.. v tom videu je, že to je 2014...
  • Mno tak aby to s tím Pirates nedopadlo stejně jako s Utopií, kde nic tu nic, na offi fóru mrtvo. A to ta hra vypadala svěže a na mobilních platformách si publikum našla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit