Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • redicius

    jakože steam by nevydal tvoje data, pokud by o to vláda US nepožádala? a o kolika penězích se bavíme, že jim dáš? to se pořádně napakujou, když si Epic vezme tvoje procenta a z nich dostanou číňani jen svůj podíl ... a ve finále nejvíc utře vývojář, který mu by šlo 80% z těch peněz .. protože ty si myslíš, že tím podpoříš čínu .. a píšeš to na klávesnici, která byla vyrobená v číně, odklikneš to myší, který byla vyrobena v číně a díváš se na to na monitoru, kterej byl vyrobenej v čímě -- a to nepíšu o tom, že hadry, který máš na sobě, byly vyrobený v číně ... ale jinak v pohodě, argument, abys to nakonec upirátil jsi našel :D


    btw, na Xku je to v gamepasu zdarma ne? není to řešení na všechny tvoje epicy?

  • Hrozně mě mrzí, že to není na steamu ale na Epicu. Nechci sypat peníze čínské společnosti spolupracující s čínskými tajnými službami. Počkám si a když by to nepřišlo na Steam v rozumné době, řekněme dva roky,, budu dělat to, co jsem nedělal 15 let - pirátit, protože tuhle hru nemůžu minout. Koncept je originální, líbí se mi grafika a vše kolem

  • janchor

    Už prototyp byl skvělej a tohle zní, že se dlouhý čekání vyplatilo.

    "Než jsem začal k jednotlivým zvukům přiřazovat konkrétní postavy (jako třeba ufona ve skafandru hrajícího na banjo), chvílemi jsem jen směřoval přístroj do vesmíru a poslouchal hudbu sfér."

    Přesně! Na to se těším asi nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit