Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, ani bych nečekal že by mě někdo s nickem Azazel podpořil :-P. A ani bych to nechtěl. Zloune :-).
  • Ty seš vocas, ty předlistopade *15*
  • http://www.novinky.cz/domaci/338234-cesko-chce-po-bruselu-aby-v-doporucenich-zmenil-formulace-okolo-duchodu.html
  • Ano, rodiče odvedli dobrou práci.
  • Jack1947
    Díky za tip, zkusím. *4*
  • Nevim proč, ale outlast mě nikdy moc neděsil. Jsou tam sice lekačky, ale že by jsem se u toho bál to ne. Všem příznivcům hororů doporučuji hry - curse of blackwater , bunker16 a Phobia. Poslední dvě hry jsou zdrama ke stažení. Neskutečnej hororovej zážitek.
  • Jack1947
    To chce klid a nohy v chladu. *3*
  • Blue.Shark
    Souhlasil bych s tebou, kdyby to bylo neefektní a prvoplánové. Jenže zrovna v Outlast to tak perfektně dobarví atmosféru, že bych si jej bez toho všudypřítomného hnusu a zvrácenosti snad ani nedokázal představit.
  • Blue.Shark
    A to konkrétně jak? S dostatečně silným heslem k routeru není moc šancí. Samozřejmě je potřeba zajistit ochranu proti hard resetu.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/338187-dvanactiletou-divku-tezce-pobodaly-jeji-spoluzacky-milujici-horory.html
  • je to tažké urobiť hru ktorá vystraší a v tejto hre sa to podarilo aspoň niekde v hre keĎ to hrač nečaká len tak ďalej další diel dufam že bude ako saw
  • Podle tvé logiky jsem měl zabít učitelku protože mi připomíná walridera nebo gluskina
  • Pokud jsou děti inteligentní tak se toho filtru zbaví během prvni příležitosti.
  • Nechápu proč na začátku tomu kanibalovi nevzal to motorovku a nerozrezal ho.Asi by to měl moc jednoduchý
  • Nechápu co nadávají na tuto hru a žvatlají o ,,humanismu,tradičních hodnotach atd.
    Asi snad závidí že si tuto hru někdo může zahrát a oni ne.
    P.S nejlepší by lo když gluskinovi vybodla ta tyč střeva z těla neví jak ječel ,,fred mě,feed me a hodil tě do pece
  • Tyhle hry se delaji pro moralne velmi upadle jedince, vetsinou se jedna o mlade pubescentni hrace v ČR nazyvanou polistopadovou generaci, která ve sve rozmazlenosti, ma naprosto vse a jelikoz jiz nevi co delat, tak bohuzel posunula hranicni meze slusnosti a moralnich hodnoty na okraj cele spolecnosti, u teto generaci se naprosto prestala cenit slova jako: slusnost, ucta ,tolerance lidskost. Vzorem se pro ne staly penize a zvracene skutky,cim vice,tim lepe. Jinak receno je uplne jedno co dotycny negativniho udelal, vytovril ci znehodnotil a ze se dany skutek prici vsem zasadam zdraveho rozumu a moralnim hodnotam, nejdulezitejsi pro tuhle zdegenerovanou generaci je, ze dotycny ma penize a proto je pro ne in, modla a proto se staly tyhle zhov*dile hry, velice popularni.
  • Ale v jádru jsi hodný chlapec, který poslouchá maminku.
  • Tak nejak mi unika pro jakou demografii se tyhle hry delaji...je to humus k zbliti
  • Je mi nanic z věcí jako je pseudohumanismus, sluníčkové žvásty, pokrytectví a imbecility. Rozzuří mě, když vidím na internetu fotku rozmašírované ženy, všude se válí kousky tkáně, ale má rozkostičkovanou bradavku. Asi aby kdyby se na to dívalo dítě, aby nedostalo šok. Sere mě, že tady vidím na obrázku nahého psychopata, který olizuje zakrvácený nůž uprostřed rozjebané mrtvoly, ale nemá pennnnnis. Tohle to je prostě debilita, která se nedá popsat. Existence jakéhosi pošahaného žebříčku hodnot.

    EDIT: Vážně?? Vážně tady máte pennnnnis jako zakázané slovo?? Tak tohle je přesně to, o čem mluvím. Raději jsem snad měl místo pennnnnisu říct "kolíček prostřed rozjebané mrtvoly." Skutečná ubohost ... kdo dělal seznam zakázaných slov, dej si facku.
  • Inquisitor
    Jo oni horory bývaj vůbec celkem nelogický. Třeba útěk před autem po silnici, nebo rozdělení se po jednotlivcích, ať to má vrah lehčí apod. :). Ale asi to tak musí být, aby se to dalo hrát, nebo koukat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit