Přejít na výpis diskuzí

Outro – ohlédnutí za zabijáckou cestou s Hitmanem 2

20.9.2019 21:35
Redakce Games.cz 7 příspěvků

Jedničku jsme zvládli během sedmi dílů, dvojka nám zabrala dílů deset. Přesto jsme se úspěšně dostali až na konec a celý LongPlay Hitmana 2 tak máme za sebou. Podobně jako v případě předchozí série se i teď ohlédneme za naší zabijáckou cestou novými úrovněmi a zavzpomínáme na to, co se povedlo, co se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FreelancerSVK

Výborná séria, inšpirovala ma ku kúpe druhej sezóny a vyskúšaniu pre mňa dovtedy neznámej Hitman roulette. Verím, že Hitman3 bude ešte premakanejší a nehneval by som sa za multiplayer v štýle AC: Brotherhood, kde by sa jednotliví agenti okrem NPC cieľov mohli loviť navzájom.

Odporúčam tiež veľmi dobrý dokument o vývoji Hitman série a problémoch, ktoré pri vývoji nových dielov mali (Adam sa celkom podobá na CEO IoI :))

• ja_nic_nevim

Co jsem koukal na YT, všichni hrají s instinktem a všemi dostupnými ukazovatky určené snad pro lidi po mozkové mrtvici. Zkoušel jsem hitmana hrát na nejvyšší obtížnost a NPC mě prostě nebyli schopní dostat. Ze série se stala jen taková adventura. Promyšlené levely, ale nefunguje stealth tak, jako třeba v Thiefovi. Jsem srdcar, miluji první dva díly (codename 47 a Silent assassin). Ty se ale ještě ryze akcne projít nedaly, pořád daly NPC hráči co proto. Novým dílům jsem bohužel na chuť nepřišel. Povypinal jsem v menu všechno co šlo, dal nejtěžší obtížnost. Jenže tam už hra nepřipouští chybu, jakmile nastává akční sekvence, hra totálně propadá. 

Snad tomu dám ještě šanci. Leveldesign určitě výborný. Ale přijde mi, že místo nájemného ranare hra vytvořila takovou chodící smrtku co má vytvářet nešťastné náhody... NPC hlusi, slepí a netrefi vrata od stodoly. 

• Ono záleží. Novej Hitman je prostě postavenej na znovuhratelnosi a kdo to hraje jen jednou, tak o hodně přichází.

Já bych řekl, že při hraní to má defakto tři typy gameplaye. Jeden je ten co zmiňuješ - primitivní, adventurní, kde jdeš podle ukazatele, kterej ti zkáže cool způsob jak někoho zabít. Tím se seznámíš s levelem a jsi schopen v něm začít improvizovat a plnit různé challenge, které už tak za ručičku nevedou a musíš se trošku snažit a experimentovat. No a až už máš level fakt dobře prolezlý, tak se dostaneš k těch challengím typu silent assassin suit only, které spíš připomínají puzzle hru, než klasický stealth. Protože splnit objectivev bez převleků aniž by tě někdo spatřil a se schováním všech mrtvol (nelze použít sniperku a utéct) je často fakt velký oříšek.

Takže za mě úplně ideální situaci, kdy každý si může najít to svoje.

• Jack1947

Mě tohle naopak vyhovuje, dopařil jsem to celé na vysokou obtížnost bez uložení, to mi přišlo celkem hardcore, Ono ta doba kdy se všechno jelo na jeden 2 pokudy už je dávno pryč to by nikoho falkt nebavilo, i to byl docela hlavní problém u Codename 47 přehnaná obtížnost.

• Tanatonaut

Cítil jsem to podobně. Vývojáři vytvořili zábavné hřiště, kde si člověk najde všelijakou zábavu. Už to není pravý stealth simulátor. Blood Money byl poslední Hitman, který mě reálně bavil hrát. Ostatní díly jsou už jenom simulátory obskurních smrtí. Ale tak to holt chodí.....

• Tanatonaut

Jo no. Po vaší sérii jsem chytl slinu a pak koukal na různá videa na YT  ( doporučuji Hitman 2 Psycho Stealth Kills ) než abych Hitmana hrál sám : ) . Dlouhé čekání a chaos ve vydávání pro případné  „příště“. napavit. Ale jinak to byla sranda.

#evilsprinkler

PS: Zeman jako agent tajné mocné cabaly Providence ? Pan Ovčáček jeho sklepní mučmistr se zálibou ve vivisekci? ano prosím. Smajlík srdíčko

• Skvělá série pánové! A legendární vzpomínání jak se hra ovládá je už prostě tradice. A mnoho okamžiků bylo legendární stejně jako v první sérii. Za mne rozhodně náhlý výbuch bomby, podivnost v odstřikování a poslední epizoda kdy se "Silent Assasin" skutečně projevil!

Byla to legrace, upřímně ani sám už Hitmana nechci hrát a spíše bych si ho s někým zahrál se stejnou ruletou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit