Přejít na výpis diskuzí

Overkill’s The Walking Dead na konzolích nakonec nebude

27.2.2019 13:53
Šárka Tmějová 10 příspěvků

Před týdnem jsem psala o tom, že Sony vrátilo zákazníkům peníze za předobjednávky Overkill’s The Walking Dead na PlayStation 4, přestože vydavatel tvrdil, že hra zrušená není. Majitelé práv na značku The Walking Dead, Skybound Entertainment, nicméně dnes oznámili, že rozvazují kontrakt se Starbreeze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  tak mají na PC taky nějakou exklusivitu....

  • Jack1947

   Arma a DayZ a nějaké ty simulace a pár strategií to je málo ?

 • Carnage666

  No jo no, WD je už i jako seriál jeden velký průjem tak se není čemu divit že tohle propadlo ještě dřív než se to vůbec offiko dostalo ven.

  • Jack1947

   Nesouhlasím, četl jsem komiks tak naopak ted to dává dost smysl a záporačka nebo záporaci to pousnuli na Whole new level😉

   • Carnage666

    Ta plešatá babička je možná ještě horší jak seriálový Negan.  Komiks je dobrej, seriál je žumpa co brzo skončí... pomalu to opouštějí všichni větší herci tam.

    • Jack1947

     Náhodou Negan je super, to bych od toho herce nečekal super záporák, nicméně Alfa se předvede asi později je pravda že to dost lidí zaskočilo jak vypadá.

     Neodcházejí jen byli už předem několik let domluvený, třeba Rick mi nakonec ve finále nevadil páč ten seriál nebyl jen o Něm.

     Komiks jsem přestal číst páč by mi to zkazilo zážitek.

     Ono hrát třeba 9-10 let v seriálu je záhul takže to taky se dá brát tak že prostě už chtějí mít klid, když tam zůstane polovina známejch tváří s tím problém nemám navíc Rick a Jadis budou mit 3 celovečerní filmy.

 • Jack1947

  Lze se tomu divit? Já bYch řekl ani ne, vždyt to byl malér už od začátku co to bylo oznámené.

 • Luke_F

  A dobře jim tak. Když musí být každý vývojář dnes nenažraný a místo utaženého, příběhového singleplayeru, tvoří generické coop a multiplayerové grindovačky plné mikrotransakcí, tak tady to mají. Tvrdit, že se tak dá vydělat víc, je možný úhel pohledu, ale na Rockstaru je vidět, že to jde i se singlem. Kolik kopií prodalo GTA V? A hodnocení? 10/10. Kolik kopií prodalo RDR2 (zatím)? A hodnocení? 10/10. Jen se musí hry dělat trošku se zájmem a ne jen s orientací na černá čísla. The Walking Dead mají universum na vystavení klidně AAA survival hororu po vzoru třeba RE2

  • Kdyby o tom rozhodovali normální lidi kteří si dokáží přečíst co většina hráčů chce, nebo co chybí... 

   • Luke_F

    Ano, to je samozřejmě pravda. A ruku na srdce, některé požadavky hráčů by, pokud by se na ně přistoupilo, vedli ke slušnému kočkopsovi. Ale ať už je to Fallout 76 nebo Anthem, pořád se nemůžu ubránit dojmu, že (jak jsem psal výše) coop a multiplayer hry podobného, menšího ražení, jsou odsouzeny k neúspěchu. U MMO je to taky podobné. Kolik WoW killerů už tady bylo a kde je jim konec? Zatímco o takovém The Last of Us si lidi dokážou vyprávět a třeba si to s chutí zahrát, i dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit