Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvě věci se kterými nesouhlasím.
    1. Bastiona bych nedoporučil ze dvou důvodů - ten první a hlavní, je to cancer (ten pojem nesnáším, ale tady se hodí) a druhý důvod je, že je těžký na pozicování a celkem dost postav ho countruje.
    2. Reinhardt není moc dobrý pro nováčky, ne když se bavíme o optimálním zahrání. Když se bavíme o tom, že bude stát před Bastionem a držet RMB, pak ano souhlasím, je dobrý pro nováčky.

    BTW: Maine přidám si tě na battlenetu, sice mi není kolem 30, ale snad ti bude 23 stačit :D
    • main
      :D staci, myslim, ze nam to vcera slo, jen toho nesmrtelnyho Bastiona ti musim priste ukazat :))
  • Kolik ma jedna postava abilit? Ja jen jestli se jako byvaly hrac wowka, kde mely moje postavy kolem 30_40 maker, nebudu nudit.
    • main
      tak to asi budes :D kazda postava ma 3 ability na aktivaci, z toho jedna ultimatni.
      Viz https://playoverwatch.com/en-us/heroes/

      Kazdopadne ja se opravdu nenudim, tempo hry je nekde jinde nez wow, takze jsi rad, ze mas cas na tyhle
  • Za tech 40 eur to stoji, ale prirovnal bych to treba k HOTS neni to na nejaky super dlouhy hrani a progres, ale na zapareni par her kdyz rodina spi je to perfektni. *5*
  • main
    Zkusim normalni prispevek, treba se to chyti. nekdo na overwatch teamplay, idealne vekem kolem 30?
    • Ono by se to možná i chytlo, ale to bys musel rovnou napsat battletag :D
      • pridejte si mne, nick je teply_hovinko_cz
        • Veskoslav
          Trapné:) Ale taky jsem dělal na základce tyhle kraviny.
      • main
        napodobne :D
        main#2421
    • MickeyMutant
      Svobodný, bezdětný, blonďák, nebo na barvě vlasů nezáleží?
      • main
        to je jedno, zalezi co ma v hlave :) svobodny a bezdetny jsou pozitiva, ma vic casu ;)
  • Hele, jako clovek co ma nahrano fakt hodne casu v ruznejch rychlejch arenovejch strileckach musim upozornit lidi, ktery by treba po precteni mohli dostat dojem ze overwatch je rychla hra, ze tomu tak neni. Ta hra je pomala, a to celkem dost, az me to prekvapilo :)
    • Záleží na tom s čím to srovnáváš. Je pomalá v porovnáním s Quake 3 Arena, nicméně rychlá v porovnání s Battleborn.
  • Spades
    Tip číslo 1: Bastion
    Tip číslo 2: Camp
    ...
    A pak sbírejte Play of the Game
    • Veskoslav
      Jakmile jednou zjistíš pozici Bastiona, není nic snazšího než ho následně zabít.
      • Spades
        Hraju v trojičce a kombo Reinhardt, Bastion, Mercy je docela silné.
        Kámoška co toho Bastiona hraje si to s ním pak hodně dává.
        • Veskoslav
          Celkem časté kombo. Ale jak říkám, jakmile zjistíš pozici, tak Tracer s ultko, Hanzo, Genji nebo Reaper a sbohem přátelé, uvidíme se v pekle. Záleží, jak moc je člověk sehraný, ale tři cíle na jednom místě jsou skvělým lákadlem.
        • Sr_Lobo
          Taky to kombo používáme, ale jednoduše pak proti nám zakročí Tracer, nebo Hanzo s Kenjim.
  • MickeyMutant
    Adame, podívej se na ty barevné herní postavičky. Jen se na ně podívej. Teď se mrkni do rodného listu. A ještě jednou do hry, pro jistotu. Člověče, chlape, tohle už přece není pro tebe!
    • Tilwaen
      Kdyby to bylo stylizované do Dark Souls, tak by to pro něj bylo?
      • MickeyMutant
        Málo Dark Souls. Pořád v tom čuchám Blizzard*4*
      • někdy je pořeba si přiznat realitu je to hra pro "T" tedy 13leté no ikdyž ta sytlizace spíš pro 3+
        • Spades
          On ten rating je minimální věk, ne maximální.
          Nebo si myslíš, že většina seriálů v televizi a většina filmů je targetovaná opravdu pro třináctileté děti?
          Ono totiž M her, filmů a seriálu zas tak moc není.
          • MickeyMutant
            Já myslel, že doporučený. Odpověď na tvou otázku zní ANO.
            • MickeyMutant
              Vesko: No to snad všichni, ne? Jen někteří si to nechceme připustit.
            • Veskoslav
              80% filmů a seriálů má rating do 13+, tedy stejně jako Overwatch. Přiznáváš tedy, že se díváš na pořady pro děcka?
            • Spades
              Takže ty ses nedíval na Pána Prstenů, Star Wars, nebo jiné podobné filmy?
              Pokud ano, tak proč, když ti není třináct?
        • Sr_Lobo
          A vy si třeba nikdy nepustíte žádnej animák nebo něco podobnýho ?
  • " Jakmile uslyšíte "It's high noon," utíkejte okamžitě do krytu." --- A na tomto mieste v clanku malo byt Hanzove (a moje oblubene) "Ryuu ga waga teki wo kurau" :D :D
    • já myslel hong kong ping pong
  • můj názor je, že je to obyčejná moba hra, pokud se chce vydat blizz touto cestou tak to potěš......ničím nezajímavá střílečka nic víc, a pokud nemáte kamoše, kteří to budou svama hrát jste v p.....

    strašná hra.....2/10
    • plně souhlasím ta hra je naprosto podprůměrná a otřesná celá postavená jen a jen na marketingu *11* *11* *11*
    • co je na tom moba? :) ale je fakt, že přes všechny ty filmečky a komiksy a postavy je to vlastně pořád jen Quake 3 Arena ;)
    • to bude mínusů za pravdu se tady linčuje...
  • Anarcha
    Né že bych se chtěl autora nějak dotknout , ale jestli je tohle po 17 letech nová značka tak co je potom Heartstone , který vyšel 2014 to mě jako 17 let nepřipadá.
    • Veskoslav
      To máš Warcraft svět:) Jenom ho předělali do karet.
      • Anarcha
        to nikdo nepopírá , ale nic to nemění na tom že to je nová herní značka.
        • Spades
          Je to IP Warcraft.
          Nebo chceš říct, že Warhammer hry nenesou značku Warhammer? Je to to samé značka je Warhammer/Warcraft, i když hra je jiná.
          • Tilwaen
            Jiná herní značka != jiné herní univerzum. To se podle mě snaží Anarcha říct.
            • Spades
              Je pravda, že to je trošku zavádějící překlad. Opravdu je to první nové IP po 17 letech, ale IP je spíš universum, než značka no. Přecejen Warhammer je IP, i když série je Total War, na druhou stranu Final Fantasy je taky IP, i když má každá hra universum jiné.
              Ale Heasrthstone lze brát jako spinoff, takže bych to novým IP nenazýval.
            • Tak to říká blbě
    • Hearthstone patří do Warcraftu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit