Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Adame, podívej se na ty barevné herní postavičky. Jen se na ně podívej. Teď se mrkni do rodného listu. A ještě jednou do hry, pro jistotu. Člověče, chlape, tohle už přece není pro tebe!
    • Tilwaen
      Kdyby to bylo stylizované do Dark Souls, tak by to pro něj bylo?
      • MickeyMutant
        Málo Dark Souls. Pořád v tom čuchám Blizzard*4*
      • někdy je pořeba si přiznat realitu je to hra pro "T" tedy 13leté no ikdyž ta sytlizace spíš pro 3+
        • Spades
          On ten rating je minimální věk, ne maximální.
          Nebo si myslíš, že většina seriálů v televizi a většina filmů je targetovaná opravdu pro třináctileté děti?
          Ono totiž M her, filmů a seriálu zas tak moc není.
          • MickeyMutant
            Já myslel, že doporučený. Odpověď na tvou otázku zní ANO.
            • MickeyMutant
              Vesko: No to snad všichni, ne? Jen někteří si to nechceme připustit.
            • Veskoslav
              80% filmů a seriálů má rating do 13+, tedy stejně jako Overwatch. Přiznáváš tedy, že se díváš na pořady pro děcka?
            • Spades
              Takže ty ses nedíval na Pána Prstenů, Star Wars, nebo jiné podobné filmy?
              Pokud ano, tak proč, když ti není třináct?
        • Sr_Lobo
          A vy si třeba nikdy nepustíte žádnej animák nebo něco podobnýho ?
  • Jack1947
    Overwatch návod - obecné tipy a triky"

    Najděte si kamarády kteří s váma budou hrát často, sami hrajte tak maximálně vs Ai pokud nechcete být friustrováni tím že ostatní nezajímá výhra *7*

    plntě objectives a neběhejte jak pomatená koza po mapě, kterou vždycky někdo trefí...

    Spolupracujte, Spolupracujte a vykašlete se na osamocenou hru ostatní vám budou nadávat a zkazízte si ji i vám tohle není COD ani BF kde nikoho nezajimá jestli jeden voják má 50fragů za 20sekund... prosím, then itll be great.

    Nedovedu si představit "kompetitivní hru" to musí bejt ještě mnohem horší...
    Jo a najdětě si hrdinu cvo vám nejlíp sende ale hrajte všechny neupínejte se jen na jednoho, není nic moc mít v týmu 2-3 granátometčíky oproti 1 medicovy nebo nulovému to platí o sniprech atp... Nebudtě zbytečně naštvaní a nekažte ostatním hru protože vám to nejde áááá nespamujte VGS to se prostě nedělá ( jen pro úplné trotli jo). Beztak budete hrát sami tak nesmutněte že máte 50proher a 20výher koneckonců to není o vyhrávání ale o zábavě - neodpojujte se často z her. At tak dáále. *4* GL HF
    • Veskoslav
      1. rada
      Neposlouchejte Jacka.
      2. rada
      Hrát proti AI může jenom Jack. Zbytku doporučuji Quick match.
      3. rada
      Neposlouchejte Jacka. Je sice stejná jako ta první, ale je dobré to zdůraznit.
      • tomekbobek
        Vaše rozhovory jsou jediným plamínkem štěstí v mém životě. DĚKUJI
      • Drahá redakce, už mu prosím dejte ban. Vždyť se to nedá číst. Na jednu stranu řešíte kvalitu diskuzí, na druhou tady necháte tohohle ťulpase psát.
      • Jack1947
        Neposlouchejte Jacka? aha ale já nevymyslel že to má svůj Payload systém a objectives s tím spojené... ale asi jsem hrál betaverzi jiné hry protože po celou dobu jsem koukal jak mi ho zabírají a dávají si můj tým k obědu. Jo, nehrajtwe Ai to je nuda sice tam je i Vs Hard ale stále stejná nuda no,

        Ještě poslední rada pokud nechcete být frustrování, nekupujte (aspon né ted)

        To že to chceš hrát sám, trápit se je tvůj problém ale neudávej to jako tvé klasické obecné moudro *7* Už je to trapné jak každému podsouváš své názory, naklikaj si klidně 150-sobě třeba 3plusy pak mně to prosím nauč at ti můžu taky klikat nebo klikat sobě abych tě naštval dík.
        • Veskoslav
          Ne, já pouze píšu, že jsi zcela mimo. A jestli píšeš jako hraješ, tak napíšu jediné: Nekupuj to, zničíš hru ostatním:)
          • Jack1947
            Já se s tebou nebudu dohadovat cituji víceméně to co je v článku, pořídím pozdějc zas to nepálí a peníze nerostou na stromech he.

            Ale vážně, proč musíš být vždycky v opozici a podsouvat co je dobře a co není... fakt by mne to zajímalo.

            Jinak většinu her ostatně i Overwatch jsem hrál takhle, snažil jsem se dostat k bodu nebo control pointu a držet ho co nejdéle, no a to jsem byl víceméně sám - ostatně většinou to probíhalo tak že tam byly šikovně nastrčený a masakrovali mně. Aspon jsem hrál týmově, jestli se někdo honí za fragy jeho smůla ale pak by neměl hrýt typ těhle her kde to je o Teamu stejně jako HOTS solo hra jak se zdůraznuje v článku tak nemá tam co dělat. Nevěříčně jsem kroutil hlavou když, Nepřítel měl jak více zabitých ( nebo byl na tom lépe) tak vyhrál hru... nicméně, snad se to za pár měsíců spraví protože tohle jsem nezažil ani v žádném COD, bud absolutní nonsense chování kdy boti jnad hráli líp jak zmínění spoluhráči nebo naopak nesmyslně přehnaně agresivní chování... At tak či tak, nebylo to moc zábavné občas jsem se pro výhru musel fakt snažit a "carrynout tým , já nevím jak vy asi má smůla - obecně má u Matchmakingových her hroznou smůlu na spoluhráče ale tohle bylo celkem moc. Hu všem kdo si hrajou a maj vyhranej každej 2zápas... ono nejde ani o výhru ale jde o celkovou podstatu svého trvání, na bojišti.

            Jinak je pravda že vs Ai jsem občas když jsem nechtěl zabíjet ( zjistil jsem dost pozdě že Mercy umí střílet) prudil spoluhráče healováním až se ozvalo jednou "You can fight pls?" :D

            Opět nechápu co má společného, s psaním hraní ale asi začinám být starý a unikají mi určité věci. Takto radši ukončím rovnou at z toho nedejbože Veska nemá chudák kerekci *7*
            • Shaker
              Stary Lukas: :D
            • A skusil si niekedy pouzit team alebo voice chat? Nie je nic lepsie ako skusit navrhnut tymu aby sa pockal na spawne a spolocne sa pokusil dobit bod ;) Osobne mam teda nemalo ludi s ktorymi hram Overwatch, ale nie je ziaden problem ani ist sam na quickgame a rozhodne to uz nehra kazdy jarda ako v open bete.
            • Čau, Jacku, hodil bys mi svůj battletag? Sice Overwatch nemám, ale tak až jednou budu ... zníš totiž rozumně. Dík.
            • asi jsi jenom frustrovany, kdyz mas pocit, ze mas udajne smulu na MM. Ten tvuj pocit az prilis casto sdili miliony lidi na svete *3*

              http://starecat.com/every-game-enemy-team-koreans-my-team-apes/
  • Anarcha
    Né že bych se chtěl autora nějak dotknout , ale jestli je tohle po 17 letech nová značka tak co je potom Heartstone , který vyšel 2014 to mě jako 17 let nepřipadá.
    • Veskoslav
      To máš Warcraft svět:) Jenom ho předělali do karet.
      • Anarcha
        to nikdo nepopírá , ale nic to nemění na tom že to je nová herní značka.
        • Spades
          Je to IP Warcraft.
          Nebo chceš říct, že Warhammer hry nenesou značku Warhammer? Je to to samé značka je Warhammer/Warcraft, i když hra je jiná.
          • Tilwaen
            Jiná herní značka != jiné herní univerzum. To se podle mě snaží Anarcha říct.
            • Spades
              Je pravda, že to je trošku zavádějící překlad. Opravdu je to první nové IP po 17 letech, ale IP je spíš universum, než značka no. Přecejen Warhammer je IP, i když série je Total War, na druhou stranu Final Fantasy je taky IP, i když má každá hra universum jiné.
              Ale Heasrthstone lze brát jako spinoff, takže bych to novým IP nenazýval.
            • Tak to říká blbě
    • Hearthstone patří do Warcraftu
  • Spades
    Tip číslo 1: Bastion
    Tip číslo 2: Camp
    ...
    A pak sbírejte Play of the Game
    • Veskoslav
      Jakmile jednou zjistíš pozici Bastiona, není nic snazšího než ho následně zabít.
      • Spades
        Hraju v trojičce a kombo Reinhardt, Bastion, Mercy je docela silné.
        Kámoška co toho Bastiona hraje si to s ním pak hodně dává.
        • Veskoslav
          Celkem časté kombo. Ale jak říkám, jakmile zjistíš pozici, tak Tracer s ultko, Hanzo, Genji nebo Reaper a sbohem přátelé, uvidíme se v pekle. Záleží, jak moc je člověk sehraný, ale tři cíle na jednom místě jsou skvělým lákadlem.
        • Sr_Lobo
          Taky to kombo používáme, ale jednoduše pak proti nám zakročí Tracer, nebo Hanzo s Kenjim.
  • main
    Zkusim normalni prispevek, treba se to chyti. nekdo na overwatch teamplay, idealne vekem kolem 30?
    • Ono by se to možná i chytlo, ale to bys musel rovnou napsat battletag :D
      • pridejte si mne, nick je teply_hovinko_cz
        • Veskoslav
          Trapné:) Ale taky jsem dělal na základce tyhle kraviny.
      • main
        napodobne :D
        main#2421
    • MickeyMutant
      Svobodný, bezdětný, blonďák, nebo na barvě vlasů nezáleží?
      • main
        to je jedno, zalezi co ma v hlave :) svobodny a bezdetny jsou pozitiva, ma vic casu ;)
  • Dvě věci se kterými nesouhlasím.
    1. Bastiona bych nedoporučil ze dvou důvodů - ten první a hlavní, je to cancer (ten pojem nesnáším, ale tady se hodí) a druhý důvod je, že je těžký na pozicování a celkem dost postav ho countruje.
    2. Reinhardt není moc dobrý pro nováčky, ne když se bavíme o optimálním zahrání. Když se bavíme o tom, že bude stát před Bastionem a držet RMB, pak ano souhlasím, je dobrý pro nováčky.

    BTW: Maine přidám si tě na battlenetu, sice mi není kolem 30, ale snad ti bude 23 stačit :D
    • main
      :D staci, myslim, ze nam to vcera slo, jen toho nesmrtelnyho Bastiona ti musim priste ukazat :))
  • Veskoslav
    Největší paseku ve hře dělají právě útoční hrdinové, proto jsou taky k tomu stvoření. Tank je tank a ani s Ultkou toho moc nenapáchají kromě rychle se pohybující Winstrona. A pohybovat se tři a více u vozidla? To je tak na dokonalé sejmutí a triplekill:) Obzvlášť Reaper např:)
    • Zrovna DiVa (tank) s ultkou dokáže při defensu rozmlátit celý nepřátelský tým :P
      • Veskoslav
        Pravda. Za to se omlouvám, ale bez ní je to podle mě jeden z nejméně univerzálních tanků ve hře. A když člověk nevidí velkého růžového mecha, jak se blíží a varovně bliká, nechť je jeho smrt vyloženě krutá:)
  • Sr_Lobo
    Fajn článek, dneska sem to po betě nedočkavě nahodil a tohle info se mi šikne díky Adame. *4*
  • můj názor je, že je to obyčejná moba hra, pokud se chce vydat blizz touto cestou tak to potěš......ničím nezajímavá střílečka nic víc, a pokud nemáte kamoše, kteří to budou svama hrát jste v p.....

    strašná hra.....2/10
    • plně souhlasím ta hra je naprosto podprůměrná a otřesná celá postavená jen a jen na marketingu *11* *11* *11*
    • co je na tom moba? :) ale je fakt, že přes všechny ty filmečky a komiksy a postavy je to vlastně pořád jen Quake 3 Arena ;)
    • to bude mínusů za pravdu se tady linčuje...
  • " Jakmile uslyšíte "It's high noon," utíkejte okamžitě do krytu." --- A na tomto mieste v clanku malo byt Hanzove (a moje oblubene) "Ryuu ga waga teki wo kurau" :D :D
    • já myslel hong kong ping pong

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit