Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Půjde tam střílet? Z toho traileru to vypadá, že tomu chybí trochu nějaké akce... Je to takové nějaké boring.
  • C-BEAM
    úžasná záležitosť ktorá zároveň dokazuje, že menej je niekedy viac. AAA tituly idú často po megalománii, zahltia hráča predmetmi, na každom kroku na niečo hráč narazí, lenže keď si človek ten balast odmyslí zostane mu pred očami primitívny koridor s mizerným leveldizajnom, bez fantázie, bez jasnej vízie... iba tunel ktorý vedie od cutscény ku cutscéne. Som rád, že indie scéna je na najlepšej ceste situáciu vyvážiť.
  • sirWallace
    Tak ta hudba v traileru, sedi jak prd*l na hrnec :) Luxus
    • sirWallace
      s tou cenzurou jste fakt trapni... to je skoro na poslani otevrenyho dopisu redakci :D
  • To vypadá jako zas o něco lepší (a interaktivní) Dear Esther. I když podle toho co je k vidění v traileru byla Dear Esther vizuálně pro mě osobně o řád výš, tak uvidíme, zatím to vypadá slibně. Na Greenlightu podpořeno :)

    A neodpustím si tradiční pro pana pisálka:

    "z pohledu prvních očí" - proč mi to Adame děláte, poprskal jsem si polívkou celý monitor, "z prvních očí" LOL!

    "děj se odehrává v mysli hlavního hrdiny. Člověka, který se musí za každou cenu dostat z reality."

    Jak může být někd lapen VE SVÉ MYSLI a znažit se dostat Z REALITY? A to v té realitě ovládá počasí? Podivná záměna "to" za "from" při překladu původního textu v angličtině :) Ach jo, proč si ty články po sobě nečtete :)
  • Tu hru hrát nepotřebuju, ale poslouchat tu skladbu pořád dokola jo:)
  • Blue.Shark
    Možná to dělá ta hudba, ale na mě to z traileru působí jako o mnoho interaktivnější Dear Esther. A to není vůbec špatné.
  • Graficky pekne, rozmanite... ale podstatna bude hratelnost.
    Dej sa odohrava v mysli a da sa pretvarat svet, daco mi to pripomina :)
    Počátek / Inception
    • GlaDOS
      Popravdě bych si tuhle hru sehnal, i kdyby neměla hratelnost. Bude podporovat Oculus Rift, takže i za takovou virtuální turistiku bych byl ochoten zaplatit.
      • Bohužel OculuRift podporovat nebude. Pouze OculusBook, resp. FaceRift :)

        Jinak souhlas, ať už se původní OR bude jmenovat jakkoli, hry s takovým pěkným vizuálem budou s tímto "žrádlo" a to možná i pro ty, co jim absence jejich vlastní představivosti dovoluje hrát výhradně FPS a u každé jiné hry rádi křičí "pí*ovina" a jiné "vyzrálé" výrony jejich mysli ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit