Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne toto je p2w nejvetsiho kalibru. *15*
  • Bez prachů si ani neškrtnete. Celé je to postavené na špatném základě. Koupíte si loď za 30 € , někdo vás zničí a můžete utrácet znovu. Radši děte na automaty. Ušetříte
    • Jack1947
      RozzHoodně se vyhnu... dík za info. ( tedy kdybych to vůbec kdy hrál).
  • pecka čísla, kdyby to hrálo 80M aktivně tak tu nepotřebují reklamu :) Takže reálně to nebude ani 80 000 aktivních co? *3*
    • C.r.a.b
      Mozna i mene. Ano, registraci ma ta hra opravdu hodne, ale vetsina z nich jsou fake registrace a hlavne, to uz je levnejsi chodit hrat do herny, nez hrat tuhle hru.

      DO vam poskytne mozna trochu zabavy, ale hlavne spoleha na vytvoreni zavislosti, coz je od vyvojaru hry podle meho za hranou etiky. Od takoveho typu her radeji ruce pryc.

      p.s. Ovladnout galaxii v teto hre opravdu nejde a to ano za penize :D.
  • MrSanta
    Joj, Dark Orbit. To si vždycky vzpomenu na kámoše, co to hráli. Dělali si ze mě srandu, že si hry kupuju. Když jsem se jich zeptal kolik nechali v Dark Orbit, tak jeden za měsíc litr a druhej kolem 800 kaček. Hrajte zdarma *1*
    • No vidis, a ja uz takhle hral desitky her, a neutratil nikdy ani korunu. Kdyz me nezaplaceni nejakych penez zacne omezovat, jdu o dum dal.

      Ono totiz pouzit tu jednu mozkovou bunku je namaha ...
  • Tohle ma horsi spolecensky dopad nez kdybyste uverejnili PR clanek o PokerStars ci jine online herne...
    • Jack1947
      Gambling je špatný a ten onlajn jakbysmet a některé P2w hry si přímo o toto označení sami říkají.
    • však inzerce na poker start už tu byla *1*
  • vážně? co bude příště ... reklama na výherní automaty?
    • Reklama tu bude, s tim je nutno se smirit. Ale rozhodne je mi milejsi PR clanek, ktery muzu, ale nemusim cist nez vyskakujici bannery/videa rozesete po cele strance (jako treba videa vyskakujici pri listovani galerii, kde je to fakt na ranu a hned to vsechno zaviram a radeji se podivam na obrazky jinde).
      • AdBlock....
        • koukám, že cenzror maže zmínky o AdBlocku, naprosto legálním veřejně dostupném programu, jaká pravidla taková zmínka asi porušuje, hm, můžeš mi to napsat cenzore?

          zde je krásné vidět rozdíl mezi moderováním a cenzurou
          moderování: čištění diskusí od příspěvků porušujících pravidla
          cenzura: mazání příspěvků, které vyjadřují jiný názor než ten můj a nelíbí se mi

          PS. kdybyste to tu nezasrali tunou vyskakujících bannerů v první řadě, tak by si lidi ten AdBlock ani nemuseli zapínat, jednoznačně chyba Tiscali

          PPS: člověk by řekl, že po všech těch letech s komunisty bude Český člověk na podobnou cenzuru poněkud háklivý a mělo by se s ní zacházet opatrně, hezky tu vychováváte budoucí generace v poslušné ovečky co se ani neováží špitnout aby je někdo neperzekuoval, o vlastním názoru ani nemluvě, good job *11* *11* *11* *11*
  • Padá tu srovnání s hazardem. Já vám nevím, v hazardu přeci jen občas i něco vyhrajete (i když samozřejmě víc dáváte, než vyhráváte). V p2w hrách jako je tato nevyhrajete nikdy nic.

    Radši zkuste jiné hry, kde si těch pár peněz zaslouží.
  • 80 milionov aktivnich gemblerov - to je drsne cislo

    by som rad vedel cim ta hra asi tak zaujala tolko ludi
    • to pochybuju, hlavne o slovicku aktivnich, to bude 80 zaregistrovanych a mozna par hrajicich

      tyhle p2w dost lidi zkusi, ale zahy opusti
      • Jack1947
        Není to tak že se oni zakládají účty aby se to dobře vyjímalo. LOl lidi proberte se vždyt je to PR - Public relations lolol.
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?v=ajwkhHQ3fc4
    Vypadá to strašně *15* Ty souboje jsou také vtipný.
    • looool

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit