Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Kéž by to by takovej průlom jako Chachiův tehdejší Another World:) XBLA? Tak to asi neude nic "velkýho", no ale to neznamená, že to nemůže bejt zábavný. Ach jo...dal bych si další B&W3 nebo další Populous:)
    • Souhlas, taky bych si dal další B&W, 1 i 2 byly parádní jen datadisk mi trošku zklamal :( ale taky šel.
      • Mě osobně dvojka BaW neskutečně zklamala. Grafika nádherná, ale vše, co jsem na původní hře miloval bylo pryč.
  • akorat nevite jestli to pojede na W7 i na XP??protoze se mi zda ze to je takova hra spis na W7 pokud nekdo vi tak pls reknete
  • asi si to koupim cekam na to uz pres rok ale, nechce se mi věřit ze to stoji jen neco okolo 360Kč to je podle mne malo a taky je skoda ze se to nebude prodavat krabicově ale jen pres steam ubishop atd.
  • Rorschah
    Aby to nakonec nedopadlo tak, jako většina dnešních "experimentů" - hodinka, dvě hraní a pápá lálá nudím se stereotypem ...
    • Jestli to bude mit nejakej sandbox mod a editor tak to tak urcite nedopadne. Uz ted vidim jak moc rad bych si s tim hral. Nemuzu se dockat.
    • pokud to bude steně zábavné jako black and white, tak si to rád koupím
  • Hmmm.Tohle sy koupym ze svech sociálných dávek.Za nje mam už tuten rychlej ynternet.Mi cigáni sme mazaný,a vi gadžové hloupí protože jinak biste nám nedávali tak ochotně dávky(a mi bisme nebili doma adívali se na televyzy a nebo bily na ynternetu,popřýpadě bili v herně a hráli na automatech).
    Doufam že budete dál pracovat-už se těšým na nový auto,na kterí bich neměl kdybiste mi nedali příspěvek na bidlení.
    • Kdyz chces delat trola,tak to priste skus trochu vic na urovni.Tohle bylo celkem trapny hele *3* .
    • Rorschah
      snaha o dost zbytečný humor ?
  • Kajerik
    Na tuto hru se velmi těšim! Dřív jsem hrál taky takovou podobnou hru, ale už si vůbec nepamatuju jak se jmenovala *1*
    • že by Populus?
      • Kajerik
        Ano máš pravdu ono to bylo v článku, ale až poté co jsem se podíval co se pod těmi názvy skrývá jsem zjistil že je to ono *1*
  • pamatate na Sacrifice? :) aaah...
    • nj dost spatne se to ale ovladalo jinak parada
  • na tohle se hodně těším *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit