Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gameplaye v češtině a trailery http://dirtshowdown.cz/index.php
  • A auto si dokoupíme jako DLC *1* celá hra budou dvě tratě a menu za 60 €
    • kotty
      http://www.kongregate.com/games/ArmorGames/upgrade-complete

      *1*
  • rancor1223
    Tak Destruction Derby v GRIDu byla výborná zábava a Ghymkana v Dirt3 taky nebyla špatná. Spíš se bojím toho jízdního modelu. Snad to nebude úplně dementní arkáda a zachovají ten jízdní model co druhý a třetí Dirt.
    • Myslím si, že zachovají. Protože jestli ještě víc zarkádovití, tak už to opravdu bude jako ovládat papírový autíčka.
      • Mechwarrior_bw
        myslím, že to ešte budeme prekvapení ako sa to dá zjednodušiť ... všetko sa dá keď masy chcú *1*
  • Jazz
    Jó, rejžing, rejžing, rejžing jóóó, jó, rejžing, rejžing rejžing jóóó!
  • Oni už vynalezli šimpanze dost hloupýho na to, aby mu přišly předchozí Dirty moc složitý? Wow, genetika fakt pokročila *8*
  • kdyby radši konečně udělali Grid 2 :-)
    • Grid Showdown :D
  • jindra.veliky
    doufam ze to bude stejna sranda jako to destruction derby to jsem hral driv v dosboxu
    • Zabils kluku!!! *14* My hravali DD v dosu a s PC bezicima na Win95(nekteri z nas dokonce jeste 3.11+Norton(Volkov)Commander)
    • To driv bylo tak vcera, nebo pred par mesici ne? Driv se hralo v cistym MS-DOSu ;)
      • jindra.veliky
        jeste kdyz jsem mel starej komp
  • Jen aby to nebylo Dirt Slowdown :)
  • No vzhledem k tomu, že od dob, kdy vydávali hry jako TOCA, Colin Mcrae R. atd to s nima šlo docela z kopce, si myslím, že právě takovéhle arkádové blbnutí jako bude Dirt Showdown jim bude sedět více. A myslím, že když se taková arkáda udělá dobře, i to dovede člověka pobavit.
  • Mechwarrior_bw
    to si zase budú americké detičky striekať do gatí ... Ale tak keby mi bolo 10 tak by som ti možno aj zahral *1* ...hmm ... ale ejha, veď keď mi bolo 10 som hral hry ako TOCA2 alebo Sports Car GT :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit