zavřít
...

Oznámení české adventure Memento Mori 2

Vývojáři z Centauri nedávno na svých Facebook stránkách zveřejnili několik anonymních screenshotů a nechali fanoušky hádat, z jaké hry pochází. A už minulý týden, když na redakční mail přistála od dtp entertainment pozvánka na E3 prezentaci Memento Mori 2, bylo jasné, odkud vítr vane. Centauri pracují...
 • Plysovej_kaktus (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  tam byl konec, kdy max zkoncil v komatu? ... to sem asi neco prehlid :)
  9.5.2011

  reagovat

 • Cosi tiscali.cz
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  První díl pro mě byla nevyužitá šance, dobré nápady kazila ošklivá grafika zejména vedlejších 3D postav, a toporné animace, a co si budeme nalhávat příběh nebyl kdovíjak nápaditý nebo excelentně odvyprávěn ale měl svoje klady, a nesl se vduchu dobrých adventur zlaté éry. Když na tom autoři zapracují bude to příjemné překvapení.
  9.5.2011

  reagovat

  • skrecok tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   vobec nesuhlasim, pre mna bola 1 jednou z najlepsich adventur co som hral a na 2 sa tesim ako na vianoce
   9.5.2011

   reagovat

  • Raziel_cz tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Příběh sice své mouchy měl, ale zároveň byl i příjemně mysteriózní a hlavně vypravěč s hlasem Miroslava Táborského navazoval parádní atmosféru. Akorát můj Max skončil v kómatu, tak doufám, že budou mít zrovna tohle trochu ošéfované.
   9.5.2011

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.226.33.117.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.