Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mam problem chci si dat do hry mod Star Gate Invasion ale k tomu potrebuju updatovat SOASE Diplomacy na verzi 1.2 - 1.34 ale jak hledam tak nemuzu najit zadny odkaz ke stazeni. Chci se zeptat jestli nekdo nevite kde by se tento patch dal stahnout free? dekuju
  • díky moc už to stahuji těším se až to otestuji a dopřeji si ten zážitek
  • btw. ke stažení zde http://www.moddb.com/mods/star-trek-sacrifice-of-angels-2/downloads
  • viz. zde http://www.youtube.com/watch?v=uFV9GnkPc5A
    je to nejlepší mod co je pro tuhle hru udělán a je velmi velmi povedený. Jako fanda ST jsem v extázi. *3*
  • mód ST? tak to mě dost zajímá já když si chci užít pořádnou hru tak zahraji SOSE, pokud jen tak odreagovat tak vřele doporučuji StarTrek Armáda II mód fleet operation, je to dokonalé na odreagování ale dej info o tom módu dost mě to zaujalo
  • Výborná hra, která podle mě má velký potenciál a na datadisk se těším. Prakticky v kuse hraji fan mod StarTrek, který by min rok vytvořen a je to paráda pro mě jako fandy ST je to pochoutka, která snad nikdy neomrzí. *4*
  • SOSE jsem mel sveho casu moc rad, takze datadisk je rozhodne dobra zprava. Nevadilo by mi, kdyby tam byla i nejaka pekna kampan ala Haegemonia, ale uplne staci rozsireni moznosti hry jako takove. Na SOSE je navic krasne, ze existuje velke mnozstvi modu a predelavek, pricemz nektere hru posouvaji o par dalsich levelu vys.
  • Vyborna hra a dalsi datadisk je skvela novina jenom aby to nedopadlo spatne :-/
  • Hmmm lodě trřídy Titan .... Om-nom-nom-nom!
  • Pro mně je SOSE, něco jako modla, v dnešní době je to opravdu kvalitní hra (nechci říct nejlepší) dávající hráči pod ruce ovládání vlastního imperia. Celkový koncept mi přijde na oko složitý ale po pár hodinách zjistíte že je v podstatě jedoduchý a i přehledný. Hra má několik bugu a nevývážeností, které zážitek trošku omezují, taktéž herní doba jedné hry se pohybuje v rozmezí 2-15 hodin.

    Přejdu ale k věci, je pravda že mě už unavovaly pořád ty samé lodě, malý výber lodí, například lovců stíhaču má každá rasa jenom jedny chtělo by to i ty podtřídy rozšířit např na lehké ale rychle nebo těžké apod... výrazně by to změnilo taktiku boje doufám že tahle hra to změní.

    Taky mě zajímá zda se bude dělat v ČR čeština vím že tato hra je zatím v plenkách ale překládání výzkumu mi kolikrát zabralo i několik hodin (ne každý je v angličtině zdatný)

    závěrem se hodně těším na další možnosti hry:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit