Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xMort
    Jednička je super a oznámením druhého dílu mi udělali ohromnou radost. Snad zůstanou alespoň dabéři z jedničky, když nezůstali vývojáři. Hlavního hrdinu bych možná oželel, ale hlas temnoty je nezapomenutelný.
  • Jednicka byla super. Na ps3 to sice nebyla zadna slava po technicke strance, ale jinak naprosta spokojenost. Jedna z mych prvnich her vubec. Zmena studia trosku zvysuje obavy z vysledku, ale zatim nehazu flintu do zita :)
  • No, jestli to nedělá Starbreeze, tak nezájem... ať si to vyjde na co chce, třeba i na wii.
  • A jak vyte ze to bude na PC ??? Spatne to rozhodne nevypada.
    • sleepless
      Bylo to oficialne oznameno.
      • Tak to je parada, uz prvni dil me zaujal, bohuzel ten na pc nevysel.
  • Me by zajimalo, kdy se konecne opravi zobrazovani obrazku ve Firefoxu? Driv stacilo kliknout na na pravou stranu pro zobrazeni dalsiho sreenu, ted musim trefofat ten malej bilej ramecek co je kolem obrazku. Pokud kliknu primo do screenu, tak se mi to zavre. A trva to u celkem dlouho panove..
  • Tak na tohle se tesim. 1 jsem si chtel zahrat, ale nebyla na pc.
  • bmarg
    Omalovánky jako horor? Uvidíme, může jen překvapit. Každej blbec umí udělat tmavou hru s pár světlama :-) Tady se opravdu uvidí, jestli umí udělat horor :-)
  • no konečně!!! darkness byla moje prakticky první hra na stejšny( nepočítam budle motorstorm a resistance 1) a byla to fakt pecka:). těšim se
  • misho8723
    Prečo tu nie je prvý screenshot ku hre? Ak si chce niekto pozrieť môže tu: http://xbox360.ign.com/dor/articles/1148362/the-darkness-ii-unveiled/images/the-darkness-ii-unveiled-20110208055206064.html?page=mediaFull ..a tá celshadová grafika vypadá byť vcelku vkusná
    • ...dyť to vypadá jako Bioshock!!! *8*
      ano, celshadová gráfa vypadá vkusně, ale jestli hra s názvem The Darkness 2 (s jedničkou od tvůrců Riddicka - ten to taky nemá k temnotě daleko) bude hýřit světly všemožných barev tak fakt nevím...
  • Dlaha
    snad to s tou celshadovou grafikou nebude pravda, jednička měla skvělou atmosféru, tímhle by to zabili
    • Arghh.Sakra taky mě celkem tahle hra zajímá jelikož vyjde pro pc ale tenhle styl grafiky se mě vyloženě hnusí,asi nemám žádné výtvarné porozumění ale např. u Prince je mě to šumák toho stejnak nehraju trochu mě zamrzel Bordelands kterej mě kvůli tomu totálně odradil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit