Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Prečo tu nie je prvý screenshot ku hre? Ak si chce niekto pozrieť môže tu: http://xbox360.ign.com/dor/articles/1148362/the-darkness-ii-unveiled/images/the-darkness-ii-unveiled-20110208055206064.html?page=mediaFull ..a tá celshadová grafika vypadá byť vcelku vkusná
    • ...dyť to vypadá jako Bioshock!!! *8*
      ano, celshadová gráfa vypadá vkusně, ale jestli hra s názvem The Darkness 2 (s jedničkou od tvůrců Riddicka - ten to taky nemá k temnotě daleko) bude hýřit světly všemožných barev tak fakt nevím...
  • Jooo The Darkness na PC!! Konečně...ještě si pamatuju, jak sem se těšil na jedničku a ona nakonec byla jen na konzole *1*
  • Tohle bude mit s jednickou spolecne jen nazev. Take bych rad, aby na tom pracovali puvodni vyvojari. Skoda :(
  • Tak na tohle se tesim. 1 jsem si chtel zahrat, ale nebyla na pc.
  • A jak vyte ze to bude na PC ??? Spatne to rozhodne nevypada.
    • sleepless
      Bylo to oficialne oznameno.
      • Tak to je parada, uz prvni dil me zaujal, bohuzel ten na pc nevysel.
  • No, jestli to nedělá Starbreeze, tak nezájem... ať si to vyjde na co chce, třeba i na wii.
  • Jednicka byla super. Na ps3 to sice nebyla zadna slava po technicke strance, ale jinak naprosta spokojenost. Jedna z mych prvnich her vubec. Zmena studia trosku zvysuje obavy z vysledku, ale zatim nehazu flintu do zita :)
  • Dlaha
    snad to s tou celshadovou grafikou nebude pravda, jednička měla skvělou atmosféru, tímhle by to zabili
    • Arghh.Sakra taky mě celkem tahle hra zajímá jelikož vyjde pro pc ale tenhle styl grafiky se mě vyloženě hnusí,asi nemám žádné výtvarné porozumění ale např. u Prince je mě to šumák toho stejnak nehraju trochu mě zamrzel Bordelands kterej mě kvůli tomu totálně odradil.
  • no konečně!!! darkness byla moje prakticky první hra na stejšny( nepočítam budle motorstorm a resistance 1) a byla to fakt pecka:). těšim se
  • bmarg
    Omalovánky jako horor? Uvidíme, může jen překvapit. Každej blbec umí udělat tmavou hru s pár světlama :-) Tady se opravdu uvidí, jestli umí udělat horor :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit