Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po DAO a DAI budou pokracovat ve tri pismenych zkratkach a vydaji SJW.

  • PopyProject

    Upřímně... doufám, že se vrátí ke konceptu Origins.... Moc (čtěte vůbec) se mi nelíbilo to rádoby MMO pojetí celé hry. Ať už respawn skupin nepřátel nebo prázdný svět.

    Je možné, že v průběhu hry se to zlepší, ale uvodních 5 hodin a prvotní lokace mě otrávilo natolik, že jsem hru nedohrál a nemám ani potřebu se k ní jakkoliv vracet.

    • dworkin

      Měl jsem to podobně, ale hru jsem z povinnosti dohrál. Pak jsem už vyloženě masochisticky profrčel to příběhové DLC, které už se mi ani nechce hledat, jak se jmenovalo, protože jím se teprve uzavřel příběh. Vůbec si nepamatuju, jak to vlastně celé dopadlo a je mi to jedno. :) Jednička se mi líbila moc, dvojka byla taky dobrá (i když spawn nepřátel ze vzduchu a dva typy dungeonu pořád dokola jako přes kopírák, to bylo dost na pěst).

  • Jack1947

    Snad to nebude mít podobný osud jako poslední ME😯😬

  • Inquisitor

    Nemůžu si pomoct , ale z podobných oznámení mě ovládá skepse. Kdysi to byla radost, teď už jenom strach co z toho zase dokážou vytvořit.

  • MickeyMutant

    Ať už oznámí cokoliv, cejtim v kostech, že to bude hra roku.

  • speciez

    A ja se na to vylozene tesim :D to zase bude pruuuu*** :D

  • iSpirit

    Ale jo, libi se mi hratelnost Dragon Age, hlavně dvojka byla fajn,,snad se vrátí k jedničce a dvojce

  • Lukyz

    Nejlepší zprávou by byl remaster DA:O, který to vlastně vůbec nepotřebuje, takže nevím, čím chtějí překvapit. Jestli to bude karetní hra nebo něco ve stylu F76, tak to se snad po... 😠

    • KrPa

      karetni hru uz ale maji ne ? 😀

    • iSpirit

      Cože? DA:O byl graficky hnusný už ve své době, běželo to snad ještě na Auroře, graficky to bylo místy fakt hnusné, takže zrovna tahle hra by remaster/remake potřebovala.

      • Derp_1337

        Ještě štěstí, že PC verze se dá modifikovat. Navíc DA:O má silnou moderskou komunitu, které vylepšila spoustu věcí. Od změn, které změnily vzhled jednotlivých postav, až do přidání HD textur a různých grafických vylepšení jako třeba AntiAliasing. Některé mody by se dali přirovnat až k úrovni remasteru.

        Screenshot

        • Kompost

          remaster znamena ze Morrigan ma xicht jak keby ju prepadla v bazinach lupeziva banda sialenych plastickych chirurgov? divna doba...

          • Derp_1337

            To není remaster, ale mod.

            A módů na jiný vzhled Morrigan a nebo Leliany jsou stovky: některé jsou horší, některé lepší.

      • omiklon

        Neplýtval zdroje na remaster, ale raději se soustředit na nový díl..

        • iSpirit

          já bych si dal remaster i nový díl. Jednička má strašný příběh, ale ten souboják,lokace, postavy jsou hodně fajn, strávil jsem tam dost hodin.

  • KrPa

    Pujdou cestou faloutu 76?

    • Komunita nejvic ceka bud DA4 nebo minimalne bocni tahovou strategii (nedavno se jeden z vedeni ptal na Twitteru jestli by byl zajem o neco na zpusob XCOMu).

      Spise DA4.

  • naopak bych se nedivil, kdyby v rámci snahy o nápravu vydali čistě singleplayer dragon age. otázka ale je, jestli to někoho zajímá. to od obsidianu mě nadchlo už jen z pár obrázků. retrofuturismus mám rád v každé podobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit