Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amim
    Orcs must die byla pořádná porce srandy. Pokud dvojka bude se stejně skvělým humorem a ještě propracovanějšími možnostmi, jak ty nebohé orky zabít, kupuju všema deseti. Ale uvidíme.
  • rami.cz
    Koupil jsem tu hru o vanocnich vyprodejich na steamu, tusim za 2 ojra. Byl to luxusni navykovy zabijak casu :) A na druhy dil se tesim :) *14*
  • MagicWalker
    Něják sem nepochopil uspěch Orcs Must Die! Ve stejné době vyšel na PC snad ve všem lepší Dungeon Defenders který měl i super coop...
    • Shania
      Mám obě hry a mám v obou hrách nahráno víc jak 30 hodin, obě se mi hodně líbí, mám taky všechny DLC. Ale co se týká pastí a zabíjené potvor, tak je na tom Orcs must die daleko líp a chyběl mi tam jen ten coop. Navíc jsou ty dvě hry dost odlišné, tak nevidím důvod nevychutnat si je obě.
    • Vlastním obě hry a Orcs must die! se mi líbila mnohem víc. Pravda, coop tam chyběl, ale i v singlu to byla bomba. :)
      • MagicWalker
        Podle mne prostě kombinace super TD hry s Diablem (dungeon defenders) je o dost zajímavější...
    • Kr.Pa
      Zjistili, ze mise jsou jednotvarne a nemaji multak, tak honem honem s dalsi dilem.
      DD jsou nejlepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit