Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi spíš, že se tato série od dílu 2008 plácá na místě. Jako by tvůrci nevěděli, co vlastně chtějí udělat. Navíc některé nedokonalosti se táhnout celou sérií od jejího počátku a nikdo jim nevěnuje žádnou pozornost. Jak jsem měl tuto sérii rád (PES 3 na PC byl jako zjevení), tak teď jsem z každého dílu jen zklamaný. Přešel jsem na FIFU 11, která je sice horší v některých aspektech, ale celkově se více přibližuje mé přestavě o fotbalové hře.
    • ale prosimte takovahle argumenty sou uz 5 let stary a sou tady porad papouskovany, to sem radsi nepis.. cenim novy poznatky z 2011 .. tak se vyser na minulost prosimte
      • Vidím, že se vyznáš. Pět let starým argumentem myslíš co? Že PES si nechal ujet vlak? To je ovšem současnost *4* Jediný co se tu 5 let papouškuje je, že už ten PŘÍŠTÍ díl bude super, ultra realisticky nejlepší. Takže můžu říct to samý, že už mě to nebaví číst. Na minulost seru, to máš pravdu, proto hraju FIFU.
        • Nikdo tu netvrdí, že příští díl bude super "ultrarealisticky nejlepší", to sis vycucal z prstu. Naopak, kritiky na PSA je tu víc než dost, a často i neoprávněně. Ceto dole to vyjádřil dobře, ať si každý veme co se mu líbí...
  • Me PES 2011 bavil, ale prodal jsem ho protoze online hrani byla katastrofa.. neodehral jsem ani jeden zapas, ktery by se nelagoval..takze jsem pak sahnul po FIFE 11..
  • myslim ze PES na fifu má, čo dokazal aj v hodnoteniach a v niektorých ohladoch ju prevyšuje, v niektorych ma zas navrch fifa. pre mna osobne a je jasny vitaz pro evo pre niekoho fifa. je to individualne
  • Myslim, že Fifě nebude opět sahat ani po kotníky ...
  • Tolik dílů má ta hra a stále tam není moznost při ovladani hráče(bez balonu) CHODIT nebo pomaleji klusat. Další dost divná věc je, když střílíte na branku a někoho při tom máte za zadkem nebo vedle sebe nebo se vás jen nepatrně dotkne, to potom totiž ta střela letí pomalu a ůplně mimo.
    • nechci ti nic řikat ale ovládat rychlost nebo chodit jak si řikal vim že v PES 2010 to de, nevim jak v 11 tu sem odepsal předem, ale tahle 12tka převálcuje fifu přesně jako to udělala 10tka
    • Jedna z veci, co se mi moc libila na Fifa11, clovek mohl nejen ridit rychlost "standardniho" behu, ale i silu sprintu..
  • pes 11 ukazal ze tento engine neni zas tak spatny a k odsouzeni hodny, a jedine co me flustrovalo natolik ze sem nemel nervy to hrat byli prihravky, ktere byli uplne katastrofalni a ve vypisu zmen to sic uvedene neni ale myslim si ze 12 uz by mohla jit hrat bez nervu..
    • Ze začátku to bylo peklo, to jo.jenomže po zmáknutí techniky těhle přihrávek sem si užil mnohem víc krásnýho fotbalu než v předchozích letech.Jen moje zkušenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit