Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmm co niekedy znamenala znacka rainbow six a co to znamena teraz.
    zase len dalsia tupa konzolova strielecka ktora sa prizivuje na mene kedysi dobrej serie.
  • kde jsou doby klasicky R6, R6 rogue spear a R6 raven shield. Tenhle typ her mi dnes naprosto chybi - vsechno delane jako totalni kropirny a ovladanim tak aby si je mohli zahrat i konzolisti - bohuzel - aspon ze ta arma neni zkonzolovatena
    • Přesně tak, od SWAT 4 (2005) tu nebyl JEDINÁ taktická akce.
    • Nevim proč sem taháš ovládání to je pouze problém vydavatele kolik peněz do toho dá. Neni problém udělat zvlášť ovládání na konzole a na PC. Jde jen o peníze tak si to laskavě uvědom.
    • Ono je mi docela jedno jaka ta hra bude, protoze FPSka nehraju. Ale opravdu mne mrzi jak se tu (uplne zbytecne, podle meho) utoci na konzolisty. Samosebou tu za chvili budou konzolisti utocit zpatky na PCckare. Copak nejsme vsichni hraci? Nemeli bychom se navzajem podporovat? I kdyz ... ono to posledni dobu vypada ze to jakou kdo ma konzoli ci PC sestavu se rovna takovemu tomu porovnavani pindouru.
      • Re: Dethklok
        Souhlasím že jsme všichni hráči... na PC nebo konzoli a tak by se to mělo brát a neměly by se nijak hráči kuli tomu hádat. Vnímám to tak ale na konzole občas nadávám, z důvodu že většina her se přizpůsobuje konzlolím a mě konzolový gameplay vůbec nebaví. *10* Takže když PC hráč nadává na konzole může to být z tohoto důvodu a proti konzolovým hráčům nic nemá, takže jsou hádky kolem toho docela zbytečné.
      • První R6 snad vyšla i na PS1 a některé další díly snad taky. Ale jestli to bylo zjednodušený to nevim. Jinak Kromě SWATu vyšla v posledních 6-7 letech ještě jedna zajímavá hra o speciálních jednotkách a to The Regiment. Byla to tedy spíš akční střílečka než taktická akce, ale bylo na ní zajímavý si projít některé skutečné akce SAS. Člověk musel vystřílet co nejmíň nábojů a projít úroveň co nejrychleji.
      • neber to ako utok na konzolistov, skratka konzoly zmenili trh a bohuzial v nich nemaju takticke akcie miesto u producentov, to je fakt a preto to konstatovanie od vanhoutena ... bohuzial taky je zakon trhu, a dvojite bohuzial zato, ze tieto hry boli bozie v mp (raven shield, swat 4 su u mna uplne top co sa tyka zazitkov z mp) aj napriek drobnym chybam
  • dilinja
    na E3 mela bejt taky ohlasena nejaka Alan Wake hra ale nakonec nic... nevite o tom neco?
  • Prosim at je to navrat k realite! To bylo na RS to nejzajimavejsi... Celou tu blamaz s las vegas jsem vubec nepochopil.
    • USER47
      Rainbow Six nikdy nemělo s realitou nic společnýho. Bylo to krutě obtížný a náročný na plánování, to ano, ale od reality to bylo stejně vzdálený jako je CoD, BF a další arkády.
      • Tak je pravda že obtížný to bylo ale ne flustrující prostě taková výzva,pak přišel Lockdown kterej byl naprosto děsnej a jasně jsem pochopil jak vypadá hra z hodnocením pod 5/10 Las Vegas to trochu vylepšil sice po příběhový stránce to byla neskutečná bejkárna a chvilkama to byla alspon zábava takže návrat do sterejch kolejí bych kvitoval ale asi to nehrozí když vidím co dělaj tedka z posledním dílem Brother in Arms tak jsem z nových Rainbow Six značně skeptickej
      • Jde tedy spis o subjektivni pocit ale k realite mi prisel o moc bliz nez CoD nebo BF. Nerikam ze to byl nejakej HC simulator ale ten pocit vtazeni do hry a realne strelby tam proste byl, alespon v Raven Shield jsem to citil velice intenzivne. Mluvim hlavne ze zkusenosti z multiplayeru, singl me nijak extra nebavil.
      • špatně... nastuduj si průběh zásahu v Beslanu. Zjistíš, že realita je totální zmatek alá CoD *7*
        • aj zasah SAS na iranskej ambasade v 1980 bol uplny zmatok ? rusky zasah v moskve tiez zmatok ? aj izraelske oslobodenie lietadla v ughande ? :)
        • Totální zmatek možná, ale jsem si jistý, že když tě rozstřílejí na pokraj smrti a pak se někdě na deset sekund schováš, tak nebudeš jako nový. *1*
          • když tě v reálu rozstřílej, tak seš mrtvej bez mission restart
    • z ranbow six jsem hrál jenom las vegas sérii, jak se liší od té původní konkrétně?
      • http://www.youtube.com/watch?v=AyLUK55waq4

        mise na vyslanectví. Ta říká vše. V demu jsem jí prošel křížem krážem, desítkami způsobů.
        • já jsem taky hrál tu misi z dema do zblbnutí *5*
          škoda, že s postupem času autoři nevybrousili R6 sérii v kontextu téhle jdenoduché mise na ambasádě a začali do toho tahat Clancyho fantas scénáře... ve finále R6 ujelo od úžasné taktické záležitosti směrem ke kravině, kde v osmi lidech čistíte celé elektrárny, nákupní domy a muzea od desítek teroristů. Tím ta hra přišla o úžasnou atmosféru, kterou mělo demo, protože ve složitých misích ztrácela plánovací část logiku a stávala se z toho, v některých případech, naprostá zhovadilost. Nejde se pak divit, že ve Vegas plánovací část odstranili... v původním R6 konceptu bylo méně více *3*
          • inak tot pravda, treba priznat, ze takticke hry su bez mp celkom slabe hry (swat 4 brutal tazky s chybami v koncepte a s divnym pristupom k AI ... v R6 ich postrielas aj tak sam)
            ale zase maju potencial, ono tazko to porovnavat kedze ista technicka zastaralost sa tym hram nevyhne
      • Frustrující obtížnost. První si člověk vytrhal vlasy a okloval nehty a pak se mu to začlo líbit. Prostě tě to nutilo být PRO
    • Inquisitor
      Toho už se asi nedočkáme :(. Bohužel.
    • souhlas
  • jindra.veliky
    lol ta grafika pozadi. proste konzole ze? jinak doufam ze se to vrati ke starymu rainbow six: raven shild a to byl a stale je muj neoblibenejsi dil. si pamatuju tu upravu vojaka. proste super *5*
    • Teda ne ze bych se chtel Jindry nejak zastavat ale jestli toto jsou opravdu obrazky z noveho RS tak je to proste mizerie a fakt moc neverim tomu ze komplet predelaj modely a textury.
      • No jo další. Hra ještě nemá ani datum a jak to tak vypadá vyjde až za rok. Jak si myslíš že asi probíhá tvorba hry? Všechny hry vypadají v začátcích hrozně.
        • jindra.veliky
          jasne a za ten rok z toho bude uplny crysis 2 co? *1*
          • Miroo_CZ
            Být tebou tak radší nic nikam nepíšu akorát se ztrapňuješ....
            • no nic proti ,ale tenhle screen je uz asi rok starej
          • Máš hodně velký talent jak ze sebe dělat hlupáka v každé diskuzi.
        • Oni jsou zacatky a zacatky. Ty zacatky ze kterych zverejnuju prvni screenshoty by alespon podle me hrozne vypadat nemeli, nedela to dobrou reklamu...
          • Dělá to pouze takovou reklamu aby se vědělo že ta hra bude. To že ty a tobě podobní z toho děláte takovou vědu je jen váš problém a vaše hloupost.
            • Tak snad ti ty boty potom nebudou chybět.
            • Ja z toho vedu nedelam jen konstatuju fakta. Uvidime, ale vsadim boty ze pokud je to opravdu screenshot z te hry tak opravdu o moc lepe vypadat nebude. To rika zkusenost.
    • God-of-War
      nejspíš to bude nějaká raná verze ty čuníku
    • Ty jsi fakt blázen. Tak speciálně kvůli tobě by sem neměli dávat obrázky které nejsou z finální verze hry.
    • Rogue Spear forever! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit