Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Dethklok
    Souhlasím že jsme všichni hráči... na PC nebo konzoli a tak by se to mělo brát a neměly by se nijak hráči kuli tomu hádat. Vnímám to tak ale na konzole občas nadávám, z důvodu že většina her se přizpůsobuje konzlolím a mě konzolový gameplay vůbec nebaví. *10* Takže když PC hráč nadává na konzole může to být z tohoto důvodu a proti konzolovým hráčům nic nemá, takže jsou hádky kolem toho docela zbytečné.
  • inak tot pravda, treba priznat, ze takticke hry su bez mp celkom slabe hry (swat 4 brutal tazky s chybami v koncepte a s divnym pristupom k AI ... v R6 ich postrielas aj tak sam)
    ale zase maju potencial, ono tazko to porovnavat kedze ista technicka zastaralost sa tym hram nevyhne
  • aj zasah SAS na iranskej ambasade v 1980 bol uplny zmatok ? rusky zasah v moskve tiez zmatok ? aj izraelske oslobodenie lietadla v ughande ? :)
  • První R6 snad vyšla i na PS1 a některé další díly snad taky. Ale jestli to bylo zjednodušený to nevim. Jinak Kromě SWATu vyšla v posledních 6-7 letech ještě jedna zajímavá hra o speciálních jednotkách a to The Regiment. Byla to tedy spíš akční střílečka než taktická akce, ale bylo na ní zajímavý si projít některé skutečné akce SAS. Člověk musel vystřílet co nejmíň nábojů a projít úroveň co nejrychleji.
  • Tak je pravda že obtížný to bylo ale ne flustrující prostě taková výzva,pak přišel Lockdown kterej byl naprosto děsnej a jasně jsem pochopil jak vypadá hra z hodnocením pod 5/10 Las Vegas to trochu vylepšil sice po příběhový stránce to byla neskutečná bejkárna a chvilkama to byla alspon zábava takže návrat do sterejch kolejí bych kvitoval ale asi to nehrozí když vidím co dělaj tedka z posledním dílem Brother in Arms tak jsem z nových Rainbow Six značně skeptickej
  • no nic proti ,ale tenhle screen je uz asi rok starej
  • když tě v reálu rozstřílej, tak seš mrtvej bez mission restart
  • Totální zmatek možná, ale jsem si jistý, že když tě rozstřílejí na pokraj smrti a pak se někdě na deset sekund schováš, tak nebudeš jako nový. *1*
  • Miroo_CZ
    Být tebou tak radší nic nikam nepíšu akorát se ztrapňuješ....
  • Máš hodně velký talent jak ze sebe dělat hlupáka v každé diskuzi.
  • neber to ako utok na konzolistov, skratka konzoly zmenili trh a bohuzial v nich nemaju takticke akcie miesto u producentov, to je fakt a preto to konstatovanie od vanhoutena ... bohuzial taky je zakon trhu, a dvojite bohuzial zato, ze tieto hry boli bozie v mp (raven shield, swat 4 su u mna uplne top co sa tyka zazitkov z mp) aj napriek drobnym chybam
  • mmm co niekedy znamenala znacka rainbow six a co to znamena teraz.
    zase len dalsia tupa konzolova strielecka ktora sa prizivuje na mene kedysi dobrej serie.
  • jindra.veliky
    jasne a za ten rok z toho bude uplny crysis 2 co? *1*
  • Přesně tak, od SWAT 4 (2005) tu nebyl JEDINÁ taktická akce.
  • Jde tedy spis o subjektivni pocit ale k realite mi prisel o moc bliz nez CoD nebo BF. Nerikam ze to byl nejakej HC simulator ale ten pocit vtazeni do hry a realne strelby tam proste byl, alespon v Raven Shield jsem to citil velice intenzivne. Mluvim hlavne ze zkusenosti z multiplayeru, singl me nijak extra nebavil.
  • Tak snad ti ty boty potom nebudou chybět.
  • špatně... nastuduj si průběh zásahu v Beslanu. Zjistíš, že realita je totální zmatek alá CoD *7*
  • Ja z toho vedu nedelam jen konstatuju fakta. Uvidime, ale vsadim boty ze pokud je to opravdu screenshot z te hry tak opravdu o moc lepe vypadat nebude. To rika zkusenost.
  • Nevim proč sem taháš ovládání to je pouze problém vydavatele kolik peněz do toho dá. Neni problém udělat zvlášť ovládání na konzole a na PC. Jde jen o peníze tak si to laskavě uvědom.
  • Ono je mi docela jedno jaka ta hra bude, protoze FPSka nehraju. Ale opravdu mne mrzi jak se tu (uplne zbytecne, podle meho) utoci na konzolisty. Samosebou tu za chvili budou konzolisti utocit zpatky na PCckare. Copak nejsme vsichni hraci? Nemeli bychom se navzajem podporovat? I kdyz ... ono to posledni dobu vypada ze to jakou kdo ma konzoli ci PC sestavu se rovna takovemu tomu porovnavani pindouru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit