Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělá to pouze takovou reklamu aby se vědělo že ta hra bude. To že ty a tobě podobní z toho děláte takovou vědu je jen váš problém a vaše hloupost.
  • USER47
    Rainbow Six nikdy nemělo s realitou nic společnýho. Bylo to krutě obtížný a náročný na plánování, to ano, ale od reality to bylo stejně vzdálený jako je CoD, BF a další arkády.
  • kde jsou doby klasicky R6, R6 rogue spear a R6 raven shield. Tenhle typ her mi dnes naprosto chybi - vsechno delane jako totalni kropirny a ovladanim tak aby si je mohli zahrat i konzolisti - bohuzel - aspon ze ta arma neni zkonzolovatena
  • Oni jsou zacatky a zacatky. Ty zacatky ze kterych zverejnuju prvni screenshoty by alespon podle me hrozne vypadat nemeli, nedela to dobrou reklamu...
  • já jsem taky hrál tu misi z dema do zblbnutí *5*
    škoda, že s postupem času autoři nevybrousili R6 sérii v kontextu téhle jdenoduché mise na ambasádě a začali do toho tahat Clancyho fantas scénáře... ve finále R6 ujelo od úžasné taktické záležitosti směrem ke kravině, kde v osmi lidech čistíte celé elektrárny, nákupní domy a muzea od desítek teroristů. Tím ta hra přišla o úžasnou atmosféru, kterou mělo demo, protože ve složitých misích ztrácela plánovací část logiku a stávala se z toho, v některých případech, naprostá zhovadilost. Nejde se pak divit, že ve Vegas plánovací část odstranili... v původním R6 konceptu bylo méně více *3*
  • No jo další. Hra ještě nemá ani datum a jak to tak vypadá vyjde až za rok. Jak si myslíš že asi probíhá tvorba hry? Všechny hry vypadají v začátcích hrozně.
  • Teda ne ze bych se chtel Jindry nejak zastavat ale jestli toto jsou opravdu obrazky z noveho RS tak je to proste mizerie a fakt moc neverim tomu ze komplet predelaj modely a textury.
  • dilinja
    na E3 mela bejt taky ohlasena nejaka Alan Wake hra ale nakonec nic... nevite o tom neco?
  • God-of-War
    nejspíš to bude nějaká raná verze ty čuníku
  • http://www.youtube.com/watch?v=AyLUK55waq4

    mise na vyslanectví. Ta říká vše. V demu jsem jí prošel křížem krážem, desítkami způsobů.
  • Frustrující obtížnost. První si člověk vytrhal vlasy a okloval nehty a pak se mu to začlo líbit. Prostě tě to nutilo být PRO
  • z ranbow six jsem hrál jenom las vegas sérii, jak se liší od té původní konkrétně?
  • Inquisitor
    Toho už se asi nedočkáme :(. Bohužel.
  • Ty jsi fakt blázen. Tak speciálně kvůli tobě by sem neměli dávat obrázky které nejsou z finální verze hry.
  • souhlas
  • Prosim at je to navrat k realite! To bylo na RS to nejzajimavejsi... Celou tu blamaz s las vegas jsem vubec nepochopil.
  • Rogue Spear forever! *5*
  • jindra.veliky
    lol ta grafika pozadi. proste konzole ze? jinak doufam ze se to vrati ke starymu rainbow six: raven shild a to byl a stale je muj neoblibenejsi dil. si pamatuju tu upravu vojaka. proste super *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit