Přejít na výpis diskuzí

Ozvěny ze San Francisca: Den druhý

4.3.2015 22:33
Redakce Games.cz 16 příspěvků

Druhý den na Game Developers Conference se nesl ve znamení různých post mortem, ale také retra. Od Gone Home přes Sunset Overdrive, adventury od Telltale Games nebo League of Legends, až po staré hry na Atari – takový rozptyl je na konferenci zcela běžný a kluci jsou v něm momentálně až po uši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Velký palec nahoru za Games na GDC, je přesně vidět, jak nějaká média tvoří novinky na základě oficiálních ohlášení a tady jsou kluci přímo u toho a díky dodatečným informacím mohou přinést doplňující pohled. A velmi by mě zajímal podrobný článek o té tvorbě Armikrogu.
    • blixa
      Clanek o Armikrogu urcite bude, dejte nam par dni.
  • Chlapci neprehanejte to tam s tim kokesem.
  • Tolik let v Praze a přesto "fligna na hráče".
    Respekt

(To jenom kvůli vyváženosti, že LV426.)
  • Kedaro
    Co to tam byl ten TRONí automat? *8*
    • janchor
      http://en.wikipedia.org/wiki/Tron_%28video_game%29

Ale největší nářez bylo pokračování Discs of Tron, v tom jsem pálil většinu kapesnýho.
  • Mart9
    V čase 4:00 moje první konzole *14*
    • Inquisitor
      Moje taky, ale ta z tržnice :D
      • Thorar
        To byla ta neorigo verze kde bylo nahranejch asi 100 her?
    • Thorar
      Atari 2600? Já měl tu novější junior verzi, marně se snažím dohledat ty hry co jsem na tom hrál.
      http://en.wikipedia.org/wiki/Atari_2600#mediaviewer/File:Atari-2600-Jr-FL.jpg
      • Mart9
        Jo 2600, tu černou jsem měl. Ale vzpomínám si, že jsem na ní hrál jen formule, pak jsme k Vánocům dostali Sega Mega Drive 2, tam už byly jiné pařby *4*
        • Thorar
          Tu měl kamarád a u něj jsme často pařili želvy ninja a sonica, to byl velkej grafickej skok *1*
          • Mart9
            Já na tom hrál NHL 94 (to nejvíc) Predatora, Truxtona a NBA 94. Vždycky když mě to přepadne, najdu si z těch her na youtube hudbu, neuvěřitelná nostalgie.
            • Thorar
              No jo, NHL 94, na to bych zapomněl, to jsme taky hodně hráli :-)
          • Inquisitor
            To jo, já v tý době stejně čuměl na SNES :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit