Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Hned jsem si vzpomenul, jak jsem se bavil u dema na prvního painkillera. Grafika skvělá, řežba jako kráwa. A když jsem přikolíkoval prvního zlořáda na zeď, tak jsem skoro vlastním očím nevěřil. Plnou jsem nikdy nehrál a dneska mě to už nějak neláká. Když si chci hezky zastřílet, tak šáhnu po Borderlands.
  • Satanisticka hra od satanistov pre ignorantsku verejnost.
    Twitter: @666PKGAME
    Ich posledna hra mala v menu namiesto "START", pre zacatie hry tlacitko "UPSAT SE DABLOVI", na ktore mohol hrac kliknut, ak chcel hrat.
    Stalin zabil 42 milionov ludi. Tiez bol satanista, cirkev ho prehlasila za antikrista.
    Ale dnes uz ludom satanizmus nevadi, kludne budu Painkillera hrat. Takze sa komunizmus a tvrdy satanizmus mozu znovu vratit, a uz sa vlastne vracaju, cez Europsku Uniu, co je novy diktatorsky sovietsky zvaz.
    Myslim ze dnesny ludia ziju v bezvedomi, ani na moment nerozmyslaju, cakaju ze experti v televizii budu rozmyslat za nich.
  • V tomhle případě mi vážně uniká smysl remaku.
    Původní hra s datadiskem šlape výborně i na dnešních mašinách, grafika původní hry taky nevypadá úplně nejhůř a díky použití už mírně zastaralého UE3 v remaku není rozdíl grafiky bůhvíjakej. Jediný plus vidím v kooperaci, ale jen kvůli tomu to opravdu pořizovat nehodlám.

    Kdyby radši místo udělali pokračování se vším všudy v moderním enginu.
  • Mr.Lolendo
    doufám že to nebude sprasenej konzolovej port na PC protože si nedokáži představit že bych byl schopen dohrát alespoň jeden level se zkurv3nou myší (akceleraci a filtr) a mini-lagem. Ostatně pokud dnes FPS hra nemá RAW-input (direct-input) tak ode mě autoři uvidí jen prostředníček.
  • ten vas "super" prehravac je presne duvod proc muj hlas v kristalove lupe sel pro edna.cz a ne pro games.tiscali ...
  • Tak jukněte třeba tady na tento gameplay http://www.youtube.com/watch?v=jitC3PQ_4BI&feature=fvst *3* když to tady zase pánum jako vždycky nefunguje *13*
  • Já pořád vidím jen černou obrazovku, přestává mě bavit sem chodit, když tu nikdy nic nepřehraju.
    • A rikaji ti neco kodeky?
    • Nemůžu si pomoct, ale mě pořád přijde, že většinou je spíše chyba na straně uživatele, já s jejich videii, obrázky a dalšími věcmi nikdy neměl a nemám problém, alespoň tedy doma na FF/IE+Win7+Eset vždy funguje naprosto vše. Neříkám ale, že by nemohli používat něco, co bude opravdu kompatibilní naprosto se vším.
      Na druhou stranu v práci na XPčkách+Norton+Kerio se mi ve Firefoxu/IE nezobrazují ani obrázky ani videa, ale to je tím, jak skvěle máme nastavený firemní firewall.
  • Chvapci,je pěkné,že chcete zafinancovat trička,ale udělejte něco s tímto webem,potažmo s přehrávačem.Budete natáčet v Hiltonu,budete kupovat lepší kameru na ultra full HDDDD ,ale přehrávač máte pokažený.
  • MidnighT91
    Jak jako 4 bossácké úrovně??? tak si představujou celou hru i datadiskem ???
    Necrogiant, Swamp, Guardian, Alastor, Lucifer, Panzer Spider, King Alastor takže to máme 7 boss levlů jestly tam nebudou všechny tak mě to nezajímá... Btw. další bossové jsou Fire Golem, Cerberus, Sammael, Astaroth a Ramiel...
    • *11*
      sugééé
      Já painkillera hrál, ale nepomatuju si skoro na nikoho
    • cool story, bro
      • MidnighT91
        Trotl co nadává jinému do trotlů za úplně normální komentář, nestojí za mou reakci...
        • Nenadávej mi do trotlů.
          • Trotluv kkte *1*
        • Ale i přesto jsi na něj zareagoval...
          • MidnighT91
            To nebyla reakce, pouze konstatování faktu...
            • i konstatov8n9 faktu je reakce..tak tu nedelem mudrce ..
  • video not found ! - http://imageshack.us/a/img839/7910/achtiscali.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit