Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem velký fanoušek mistra Tolkiena a z nemrtvého hraničáře bojujícího proti silám zla (legrační že?) se mi chce vyloženě brečet. Proč mají potřebu ničit tak skvěle vymyšlený svět a cpát tam totální nesmysl ?
  • Á, další znásilňování značky.
    Nejsem extra velký fanoušek Pána Prstenů (knihy jsem četl, ale nedokázal docenit, filmy byly fajn, hry jak kdy a tím to pro mě končilo), ale znovu a opět se musím ptát - je opravdu nezbytné, aby byla tahle hra zpracována zrovna ve světě Pána Prstenů?
    Chápu marketing a sílu značky, ale za mě velké NE.

    Už jen čekám, kdy EA začne víc těžit ze značky FIFA. Akční hra ve špionážním prostředí, ve které se v jedné scéně prokutálí fotbalový balón...FIFA: The Vengeance.
    • Nápad se ti líbit nemusí, sledovat vývoj hrát jí potom taky nemusíš...Za mě velké NE tobě a tvým asi rádoby vtipným výplodům, ty znásilnění *12*
  • Akcni adventura navic ze sveta pana prstenu?!
    Perte to do me! *8*
  • Lawliet
    Jack1947@tiscali.cz: není možný, aby někdo byl takhle blbej.
    • Thorar
      Je to jen jiná verze trolla, trošku sofistikovanější, ale víc v tom nehledej a ignoruj ho.
    • Jack1947
      Blbost se da definovat moha zpusoby a definicemi. *3*
  • No k LOTR hrám stojí za zmínku hlavně strategie battle of the middle Earth ( ať už 1 či 2) U těchle dvou her jsem strávil hodně času :)
    • souhlasím, velmi povodené hry, které filmové licenci rozhodně neudělali ostudu
      • Knižní, jestli se nepletu.
  • Zatím většina her s tématikou pána prsteů, o kterých se pěly ódy že budou jiný a lepší, nikdy nedopadla dobře.

    Myslím si, že tady příběh bude jen proto, aby umožnil nějakou extra super nesmyslnou rubačku.

    Těm řečem, že to bude něco víc opravdu nevěřím, už jsem se takhle s PP párkrát nachytal. *8*
  • Zní to jako slušnej blábol. Pán Prstenů chce pořádný, velký RPG od CD Projektu nebo Bethesdy, ne akční srágory o nemrtvejch hraničářích.

    Peter Jackson lecos zvládnul skvěle, ale napáchal i velký škody a úplně změnil povědomí mezi lidmi, co je Pán Prstenů, to je jasný. S Hobitem se bohužel definitivně odebral do pekel.
    • 100% souhlas
    • no ono hlavne zadne povedomi mezi lidmi pred filmovou trilogii nebylo
    • souhlasím
  • MickeyMutant
  • Magister_Peditum
    Aha, tady si nějaký producent pustil filmovou trilogii a napadlo ho, jaká by byla úžasná bžunda v kulisách Pána prstenů udělat nové God of War. *1*
    • :D no že by na tom něco bylo?? Zatím toho moc nevíme....Ale dobrá poznámka :D
  • To vám to ještě nedošlo, že všechny tyhle hry a filmy s nemrtvíma jsou tajné zakódované zprávy, že se z náš všichni stanou nemrtví?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit