Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jo, oficiální příručku ke SMAC mám pořád vystavenou na exkluzivním místě v knihovně, ta se fakt povedla.
  • Dostkrát zmiňovaná civilizace je ted na humblebundle za slusnou cenu;)...
  • kickasl
    Po precteni recenze na Pandoru(pred nejakou dobou jinde) jsem se rozhodl zkusit alpha centauri. A rozhodne to bylo dobre rozhodnuti.
    Pandora chut zkouset nemam, ale AC opravdu doporucuju, pokud mate radi komplexni strategie.
  • cele sa to odohrava jaksi "v malom". pocit je ako hodne osekana alfa c. civka je jasne zaujimavejsia volba po vsetkych strankach.
  • maros.goc
    čítalo sa to skvele :-) prekvapilo ma pomerne vysokeho hodnotenie... Svet hru hodnoti rádovo nižšie
  • Oproti klasické civilizaci mi příjde trošku obsahově chudší, ale uvidíme třeba se dočkáme dalších dodatků.
  • tak tahle recenze mi moc nerekla. prilis mnoho odvolavek na ac, co je stara hra kterou jsem nehrál. Kdyby to alespon srovnaval s civ V, co je novejsi hra a jedina kterou jsem z teto serie hrál.
    Tam byl combat dost zabavnej ale čekal jsem od toho komplexni grand strategii a nakonec to bylo dost povrchni a plytke. ted nevim, snad jen kouknout nejake lets playe na yt, protože dobra grand startegie je to co bych si prave rad zahral
    • Souhlasím. V recenzi se donekonečna odvolávat na jinou hru, i když hra samotná se jí snaží podobat, mi připadá úplně mimo. Pro mě je tahle recenze naprosto nicneříkající - spíše porovnání než recenze.
    • si dej civ iv, ta byla vymazlena temer k dokonalosti

      v je jen marna snaha oslovit konzolovce *6*
      • vzdycky si musi nekdo rejpnout... to snad neni mozny
        • to bohuzel neni rejpani,ale kruta pravda,kazda hra ktera klesne na standardy konzoli je pro PCckare mrtva,protoze na pc takovej odpad nikdo neoceni
  • Konfort? Snad komfort, ne? Ty Knobe.
  • prudislav
    vypadá to jak "Alpha Centauri Lite" ;-)
    Možná koupě až bude čas , stejně to zatim hodně patchujou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit