Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Jako asi budu znít jako blázen a staromilec, ale po tomhle traileru mám chuť si zahrát zase některý z dílů Army Men.. *1* rozhodně raději než tuhle novou online šílenost...
  • To zas bude siiit. Stačí mi pár řádků a vidět obrázek, a kroutím oči v sloup. *7*

    Pokud jsou tu opravdovi nostalgici, kteří rádi hrávali Panzer General 2, doporučuju zkusit hru Open General (ke stažení např http://luis-guzman.com/). Je to dílo jednoho enormně pracovitého pána ze Španělska, jakoby nové GUI+engine do kterého je portovaná většina pravidel/grafiky/kampaní co za ty roky komunita vyrobila pro PG2 (a že je toho kua hodně!!), a je to úplně ultimátní navázání na starou tradici.

    Hratelnost je víceméně identická k PG2, jen jsou k tomu desítky kvalitních (převážně historických) kampaní (od Něměcka po Etiopii, co hrdlo ráčí), řádově stovky map, tisíce typů jednotek (ono těch národů svázaných s WW2 nebylo zrovna málo), spustitelné pod W7.64bit, mnohem lepší/přehlednější GUI, relativně bez bugů, dostupné zadarmo... *5*
    • neviem cim to je, ale pre mna ma stale najvacsie caro prvy PG, dvojka bola uz taka kus divna :)
  • ako panzer general vyvolava silne spomienky na 90te roky.. ale toto.. to bude mat spolocne len meno s klasikou

    a ps, tie vydrbane reklamy s E2 a pozickami si uz strcte do analu, dakujem
  • Panzer General. Oh yeah!
  • *8* U každé nově oznámené nadějné tahovky sbírání kartiček ? To už smrdí víc než klasické F2P .... *10*
  • Jinak receno, jen dalsi z mnoha pokusu prebarvit "hotovku", tentokrat do podoby PG ... a vyrejzovat s nulovyma nakladama nejaky ty money ... na tech zoufalcich, kteri se spletou, v naivni nadeji, ze dostanou PG.
  • Mato1987
    Ja chcem a už dlho túžim po pokračovaní Spellcross 2 od cauldronu, prosím nech sa mi táto túžba naplní, by som chrochtal blahem :D *12*
    • K tomu se připojuji. Před půl rokem jesm znovu dohrál. Otázka ovšem je kdy do toho tvůrci praští :)
      • Mato1987
        Ani nehovor, ja som to hral pred nedávnom (asi pred mesiacom) na notebooku, neodolal som jednoducho keď sa to dalo stiahnuť z jedného nemenovaného serveru za pár sekúnd a išlo to aj pod win7x64 ;)
        neboj sa ja mám poctivo zakúpenú aj originálku ešte z roku '97 , len mi to jednoducho už nejde spustiť na žiadnom pc čo mám doma :( a nie je to k dispozícii nikde na žiadnom internetovom distribučnom systéme ako steam, gog, gmg a tak podobne :(
        *edit
        teraz som si všimol, že nejaký šikovný človek postol článok o spellcross na gog.com
        http://www.gog.com/wishlist/games/spellcross_the_last_battle
        len treba za to hlasovať, aby sa to vôbec dostalo do zoznamu stiahnuteľných/kúpitelných hier na gog, hlasovanie funguje cez obdobný systém aký je teraz na steame - greenlight, to znamená, že komunita musí za hru hlasovať aby sa dostala do povedomia adminov gog.com a potom to oni odsúhlasia a bude sa to dať oficiálne stiahnuť alebo kúpiť, zatiaľ to má len 115 hlasov, čo je ukrutne málo kedže je to tam zavesené už vyše roka :(
        • 116 ... *3*
          • Mato1987
            skvelé, vďaka *4*
  • Já původní panzery hrál ještě když se tu většina houpala v koulích,takže jen zoufale kroutím hlavou nad tím jak někdo může takto prznit pojem tahových strategií a jednu z největších her všech dob.Malá bojiště?Free to play?Jděte s tím do pí..
    • Rejze voe ne ...
    • ubisoft, vsech konzumentu modla, co bys chtel *6*

      lidi, co delali pg ted delaj panzer corps, ale takovy dokonaly hry se dneska uz ani nerecenzujou *5*
  • BoB.2
    Dvě věci co mě potěšily 1.sběratelské 2.tahovka.
  • Tuhle hru zkusím, pokud někho baví tahovky, tak zkuste cardhunter, skvělá hra.
    • Ja taky, ale slova Ubisoft, online a free to play mne odrazuji. To uz radeji povedeny remake Panzer Commander.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit