Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Jako asi budu znít jako blázen a staromilec, ale po tomhle traileru mám chuť si zahrát zase některý z dílů Army Men.. *1* rozhodně raději než tuhle novou online šílenost...
  • neviem cim to je, ale pre mna ma stale najvacsie caro prvy PG, dvojka bola uz taka kus divna :)
  • To zas bude siiit. Stačí mi pár řádků a vidět obrázek, a kroutím oči v sloup. *7*

    Pokud jsou tu opravdovi nostalgici, kteří rádi hrávali Panzer General 2, doporučuju zkusit hru Open General (ke stažení např http://luis-guzman.com/). Je to dílo jednoho enormně pracovitého pána ze Španělska, jakoby nové GUI+engine do kterého je portovaná většina pravidel/grafiky/kampaní co za ty roky komunita vyrobila pro PG2 (a že je toho kua hodně!!), a je to úplně ultimátní navázání na starou tradici.

    Hratelnost je víceméně identická k PG2, jen jsou k tomu desítky kvalitních (převážně historických) kampaní (od Něměcka po Etiopii, co hrdlo ráčí), řádově stovky map, tisíce typů jednotek (ono těch národů svázaných s WW2 nebylo zrovna málo), spustitelné pod W7.64bit, mnohem lepší/přehlednější GUI, relativně bez bugů, dostupné zadarmo... *5*
  • ako panzer general vyvolava silne spomienky na 90te roky.. ale toto.. to bude mat spolocne len meno s klasikou

    a ps, tie vydrbane reklamy s E2 a pozickami si uz strcte do analu, dakujem
  • Panzer General. Oh yeah!
  • Mato1987
    skvelé, vďaka *4*
  • 116 ... *3*
  • *8* U každé nově oznámené nadějné tahovky sbírání kartiček ? To už smrdí víc než klasické F2P .... *10*
  • Jinak receno, jen dalsi z mnoha pokusu prebarvit "hotovku", tentokrat do podoby PG ... a vyrejzovat s nulovyma nakladama nejaky ty money ... na tech zoufalcich, kteri se spletou, v naivni nadeji, ze dostanou PG.
  • Rejze voe ne ...
  • Mato1987
    Ani nehovor, ja som to hral pred nedávnom (asi pred mesiacom) na notebooku, neodolal som jednoducho keď sa to dalo stiahnuť z jedného nemenovaného serveru za pár sekúnd a išlo to aj pod win7x64 ;)
    neboj sa ja mám poctivo zakúpenú aj originálku ešte z roku '97 , len mi to jednoducho už nejde spustiť na žiadnom pc čo mám doma :( a nie je to k dispozícii nikde na žiadnom internetovom distribučnom systéme ako steam, gog, gmg a tak podobne :(
    *edit
    teraz som si všimol, že nejaký šikovný človek postol článok o spellcross na gog.com
    http://www.gog.com/wishlist/games/spellcross_the_last_battle
    len treba za to hlasovať, aby sa to vôbec dostalo do zoznamu stiahnuteľných/kúpitelných hier na gog, hlasovanie funguje cez obdobný systém aký je teraz na steame - greenlight, to znamená, že komunita musí za hru hlasovať aby sa dostala do povedomia adminov gog.com a potom to oni odsúhlasia a bude sa to dať oficiálne stiahnuť alebo kúpiť, zatiaľ to má len 115 hlasov, čo je ukrutne málo kedže je to tam zavesené už vyše roka :(
  • K tomu se připojuji. Před půl rokem jesm znovu dohrál. Otázka ovšem je kdy do toho tvůrci praští :)
  • ubisoft, vsech konzumentu modla, co bys chtel *6*

    lidi, co delali pg ted delaj panzer corps, ale takovy dokonaly hry se dneska uz ani nerecenzujou *5*
  • Mato1987
    Ja chcem a už dlho túžim po pokračovaní Spellcross 2 od cauldronu, prosím nech sa mi táto túžba naplní, by som chrochtal blahem :D *12*
  • Já původní panzery hrál ještě když se tu většina houpala v koulích,takže jen zoufale kroutím hlavou nad tím jak někdo může takto prznit pojem tahových strategií a jednu z největších her všech dob.Malá bojiště?Free to play?Jděte s tím do pí..
  • BoB.2
    Dvě věci co mě potěšily 1.sběratelské 2.tahovka.
  • Ja taky, ale slova Ubisoft, online a free to play mne odrazuji. To uz radeji povedeny remake Panzer Commander.
  • Tuhle hru zkusím, pokud někho baví tahovky, tak zkuste cardhunter, skvělá hra.
  • BlueByte a Panzer general? To by bylo nadšení.. jenže sběratelská hra? Už vidím ty kartičky na obrázku.. chceš dobrý kartičky, zaplať si.. jaká to asi bude strategie proti hráči, co bude mít zaplacený dekl s kartičkama +200%dmg, úhybný manévr (poško 0) apod. To bohužel se skoro brilantní strategií PG nic mít nebude :( Rád bych se pletl..
  • vyzera to na zaujimavu hru do kanclu:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit