Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, i oldschool RPG mely alespon 256 ruznych barev a ne 16 odstinu jedne. :) Ja nevim, je neco spatneho na pouziti cele dostupne barevne palety, ze je dnes tolik cernobilych (v tomto pripade hnedobilych) her a lidi to jeste zerou?
  • davidBray
    nevyjde to na android?
  • Vypada to pekne a zajimave. Legend of Grimrock se mi az tak nelibil, protoze akcni dungeony mi nesedi, nepovazuji je za prave rpg a misto dungeon masterovi jsem se vzdy klanel wizardry 7 nebo pozdeji faloutum ci jagged aliance. Tohle asi bude jednodussi, ale preci jen na tahy a tedy poctiva rpg, takze opet neoddolam a kupuji a doufam, ze to snad vydaji casem i na konzole.
  • drobnosti by chtělY *
  • Mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl mezi pojmy "vyladit", "doladit" a "odladit"? Ještě před nedávnem se daly věci pouze vyladit, ale najednou to nestačí a musíme je mít "odladěné", asi si pak recenzent připadá chytřejší. Když už neumí napsat správně y ....
    • Odladit je neologismus, český ekvivalent slova "debug".
    • ucho
      odladit znamená, že tam ne vše funguje dobře, vlastně dokonce špatně, co by mělo fungovat jinak, používá se často v kontextu s programy
      doladit znamená, že se s něčím spěchalo a ještě by bylo fajn to dotáhnout k dokonalosti
      vyladit je pak velmi podobné, není tam důraz na ten spěch, ale jen na to doupravení nedostatku
      celkově jsou slova samozřejmě významově prakticky shodná, ale v kontextu je lze chápat trochu odlišně.
    • Jack1947
      Přeladit, zaladit, zoladit a neladit... moc to řešíš. *3*
  • TheGGG
    Miluji indie hry....

    hlavně ty odinstalované muhehehe
  • ucho
    "a některé drobnosti by chtěli odladit"

    no to chtěly :)
    • Mazání příspěvků a rozdávání banů se tu děje prakticky okamžitě, zato opravit hrubou pravopisnou chybu nejsou schopni ani do druhého dne. Tohle je opravdu zvláštní, amatérský web.
      • Jack1947
        To je pravda, vždyt e tu mazalo no jééjé. *15* Jinak zato že si urazil oblíbenost a hodnotu tohoto webu máš mínus. "Amaterský" to tedy opravdu ne! *10*
  • Skoda ze k takymto veciam autori nepribaluju nejaku casovu sferu :(
  • Tak, a teď se tu určitě zase objeví hromada příspěvků o tom jak se tu recenzujou samý indie ptákoviny.

    Jinak, docela slušná hra. Nenadchne, ale ani neurazí. *2*
    • dobra hra navic byla v humblu za dolar *3*
    • flash789
      neboj moc jich nebude, pac za to davaj ban :p
      • N0isy
        Když to lidi jinak než jako desetiletý děti napsat neumí, tak se pak nediv. :p
        • Jestli to opravdu desetileté děti nebudou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit