Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...zkuste si tady někdo z diskutujících představit,jake to je vyrůst v rodině s chronickým alkoholikem,otcem:)) ...
  • Lehká odpočinková jednohubka na kratší odpoledne s jednoduchými, někdy až dětskými puzzly. Po výtvarný i hudební stránce ale překrásná hra a konec je ... no nebudu spoilovat, to kdyby to chtěl někdo hrát :)
  • 15k3
    Těžkej facepalm... jak se něco takového může dostat pře 5/10... *11* *11*
    • Těžkej facepalm... jak se něco takového může dostat přes antikoncepci... *11* *11*
      • cumpi3
        protože prothlej kondom je prothlej kondom a to se nedá nic dělat
        • Oh god. Why
  • Ferdis2
    Papo & Yo je úžasný očarujúci zážitok . Takýchto hier ja naozaj málo...
  • Jack1947
    http://www.ign.com/games/papo-yo-139039/ps3-110267 Nebyt Ign bych nepochopil ze to je taky na pc , teda jestli to je vubec pravda. ( v tom pripade bych i zkusil).
    • janchor
      Viz nápis "Recenzovaná verze: PC" v záhlaví článku.
      • Proč tu sakra nejsou infoboxy?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

        >>do levelu je prosím nedávejte.
  • tak jsem z ty recenze nejak nepochipil jak se to vubec hraje
    • firebug
      Je to prostorová logická hopsačka. Mrkni na vnějaké video a budeš mít hned jasno.
  • michaliuz18
    unreal je krasny engine , a hra rovnako:) uzil som si ju dost
  • firebug
    Papo & Yo je pro mě relativně průměrná hra, ale uchvacující zážitek. Za mě 8, ale mějte na paměti, že po hratelnostní stránce nejde o nic nového pod sluncem a za víkend to máte dohrané.
    • Keyz
      Pro zážitek je pro lepší film, kde to je tak jak autor chtěl a nemohu to nijak ovlivnit a také dělat věci které lze dělat ve hře které se hraje. Navíc film vypadá často lépe, protože není třeba modelovat herce atd...
      Například film Europa Report. Žádné extra lokace efekty ale účel to splnilo skvěle. Alespoň pro mně.
      Kdybych chtěl podobnou hru tak by byla asi "kreslená" aby se ušetřilo a stejně bych tam mohl narazit na chybu anebo si všimnou lehce něčeho jiného.
      • firebug
        Sorráč. Asi na mě reaguješ a možná i očekáváš nějakou mou reakci, ale vůbec nechápu, co tím tvým příspěvkem chceš vůbec říci... Asi to jeden z nás dneska přehnal s chlastem :-)
      • Miserius
        Nektere hry jsou lepsi nez filmy a nemusí mít zrovna realistickou grafiku...
        • Keyz
          Stejně jako některé knihy jsou lepší jak hra, a některé filmy jsou lepší jak kniha. *3*
          Jen jsem chtěl říci, že u her je více problémů jak to udělat jako super zážitek a aby z toho nebyl film.
          Když hraji, tak si zážitek tvořím sám, když se dívám anebo čtu nemám tolik možností.
          • Když hraji, tak si zážitek tvořím sám, když se dívám anebo čtu nemám tolik možností .... *7*

            Asi tak pokud něco sleduji ve filmu , imaginace jde stranou . Pokud čtu knížku , tak si většinu světa vlastně vytvářím sám v podvědomí na základě obsahu a popisů v knize . Když hraji hru tak si také nic nepředstavuji , ale v závislosti na typu hry prožívám zážitek tak svobodný a unikátní jak mi jen tvůrci dovolí .

            Jinak kniha samozřejmě ve formě scénáře stojí na začátku výroby filmu i vývoje některých her ....

            Pravdou je , že skákat s dvoupatrovým tatínkem ve formě růžového falusu po chudinském ghétu kdesi v Brazílii je možná atmosférické ale naprosto mimo mé představy promrhaného času ...
            • :) Však vám to neberu , pokud jste se ve hře našli , podpořili jste vývojáře a už se určitě těšíte na další atmosférické dílko. Tak to má být , každý obsah si prostě najde své kupce ...
            • Fascinujou mě rozbory čehokoliv od lidí, co danou věc neviděli, nehráli atd., jinak bys těžko napsal o poskakování s růžovým tatínkem.

              Papo&Yo je o představivosti, celá hra je jednoduchá, ale o to silnější metafora (jedna rovina je samotná hra, další rovina je vztah hlavní postavy, monstra a dalších dvou postav) a kdo má otevřenou mysl, toho hra rychle pohltí.
            • Ty jsi dobrej diletant... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit