Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Jsem asi jedinej kdo by raději komornější Requiem a mágy či werewolfy by klidně oželel, že? :-)

    Každopádně ale budu rád za jakoukoliv dobrou hru ze světa od White Wolf.
  • To je pořád samý Vampire, Vampire, Vampire, ale dlouho čekám spíš na nějaký pořádný Werewolf: the apocalypse (pamatujete na zrušený projekt Children of Gaia?, nebo jen jsem si něco vsunul do mozku?) No a kdyby to bylo v prostředí divokého západu (jako jeden z historických modulů od Whitewolfu), asi bych slintal blahem. Kdyby oprášili i werewolfy, myslím, že by se nezlobil nikdo.
  • Ja by som chcel, aby konecne tieto svety licencovali na tvorbu knih (klasickych romanov, nie gamebookov) a hlavne komiksov - VtM alebo MtA komiksy od Dark Horse alebo Image by som kupoval jak na beziacom pase.
    • Ještě kresba od Mika Mignoly nebo někoho podobné školy a pak mají u mě předplatný na pár let dopředu.
      • Mignola je fajn, ja by som si predstavil asi nieco ako Templesmith. Pripadne Stjepan Sejic, to je moj oblubenec, aj ked neviem ako by tie jeho kresby vypadali v horrore, ale fantasy (ci uz klasicku - Ravine alebo urban - Switch) ma fakt krasnu.
        • Templesmith možná. Stepjan... jó, je to nadějný, má to epic feeling, ale v té jeho kresbě by V:tM dle mého názoru bylo směrovat WoD k dalším "upírům" 21 století alá Twilight. Jenom nádech feelingu od Mignoly a jeho horrorovému pojetí http://brianmichaelbendis.tumblr.com/post/68183235522/dracula-by-mike-mignola
          Umí gothic, umí pořádnou temnotu, umí steampunk, umí skvěle weird-tale style i classic horror, umí gore scény a do toho kreslí převážně akční scény. Jednoznačná volba.
    • Záleželo by na scénáristovi, ale VtM komiks se scénářem Delana, nebo Ennise... Bych asi stříkal na povel...
      • Ja by som si predstavil sice niekoho ineho (Scott Snyder, Joe Hill) ale inak suhlas!
  • Dúfam že ak budú robiť ďalšiu hru z World of Darkness univerza tak tam zapoja aj ďalšie línie okrem VtM ako už v článku spomínaných Werewolf: the apocalypse alebo premňa srdcovku Mage: the ascension.
    Tak či onak najlepšia správa za dlhé roky *1*
  • Corvus
    Naprosto skvělá zpráva!!! Snad konečně někdo značku využije a my z toho budeme těžit. Já osobně bych v prvé řadě (samozřejmě) bral hutné a ukecané RPG po vzoru Bloodlines. No a hned v závěsu tahové RPG po vzoru Shadowrun Returns/Dragonfall/Honk Kong. To by byl splněný sen.
  • Něco o světě, samozřejmě není to komplet. Za mě jedno z nejlepších RPGček.
    http://www.postavy.cz/svet/vampire-the-masquerade/
  • super, dal bych si vampires jako tahovou 4X strategii v zastarale grafice s neprehlednym UI a skiny by se prodavali samostatne...
    • Od Paradoxu se toho dočkáme jistě měrou vrchovatou .... *3*
  • Black_Hand
    (toto neni OT) hele, nechci strasit, ale tohle tweetnul dnes obsidian:
    https://twitter.com/Obsidian/status/659784786479738880
    • Tak preco nie, koniec koncov v Obsidiane stale este pracuju nejaki ludia z Troiky :)
    • A Paradox jim to retweetnul. Oh boy.
    • strašiť? to by bola najlepšia správa tohto roka - pre mna
  • Naprosto úžasná zpráva. Už se těším, jaké nové příběhy se v tomhle asi nejpropracovanějším upírském světě vůbec stanou. :)
  • Jack1947
    Přečetl to někdo taky jako sní i ? ( Aby to tak ve finále i nebylo, když z toho budou chtít udělatvlastní hru a zblajznout značku a nechat jen nějaké zbytky...) Třeba se mýlím... a mají dobré úmysli... v to jen doufám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit