Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • málokedy to píšem ale táto hra ma zaujala a teším sa. vyzerá to ako planetbase na steroidoch
  • smejki
    Yay! Že by lepší Planetbase?
    • planetbase tu nemá ani kartu.
      • těch her je víc a vůbec nechápu proč je soustavně a tak dlouho ignorují
  • Aha a grand strategy Stellaris od Paradoxu jako výprava do vesmíru není jo *15*
  • Vidím dobře, že míří na hráče 5-12 let nebo mám něco s grafárnou?
  • Kdyz je rec o Tropicu, je tady nejaky znalec vsech dilu? Hral jsem kdysi jednicku a dvojku a obe me moc bavily. Od te doby vyslo x dilu a ja bych si jeden z nich rad zahral, pokud mozno ten nejpovedenější a nejvěrnější originalu. Dekuji.
    • Taky bych doporučoval Tropico 4 ze všech těch pokračování. A nebo zůstat u té klasiky 1 a 2. )))
    • Jako znalec Tropico porad hraju Tropico 1! (na W10-bez problemu) Ostatni dily jsou strasne jednoduchy. Tropico 4 jeste jde, zbytek stoji za prd.
    • 4 je prakticky rozšířená 3, takže 3 klidně přeskoč, ale 5 je zase osekaná 3-4 a to co tam je navíc zdaleka nenahradí to co sebrali nebo změnili k horšímu, takže 5 se vyhnout!
      Komplet edice 4 se docela často objevuje ve slevách.
      • Diky
    • asi 4 s datadisky
    • Moc už jich nevyšlo, jen 3, 4 a 5.
      3 a 4 jsou dobrý, já s Tropicem začínal až s trojkou. 4ka mi přišla trochu lepší, zato 5ka je propadák, tu nehraj. No a teď se koukám, že se uvažuje o šestce. Snad si napraví reputaci *16*
      • spíš se bojím, že 6 pojede v zavedených kolejích, tedy teď je nastaven směr dolů.
  • těšim se!
  • Tropico je fajn, vždycky mě bavilo zavírat disidenty i s jejich rodinama a dětma do lágrů a tam je mučit a nakonec popravovat, bral sem to dycky šmahem, rodiny, známý atd. Malý děti sice nejdou, ale od 13 vejš můžou do lágru jako dospělí, malí holt na převýchovu k správnému politickýmu myšlení k cizím rodinám, někdo pak malému Juanitovi řekne, že holt mamku, tatínka a sestřičku už nikdy neuvidí, jelikož je odvezli do Oblasti 6 na odlehlé straně ostrova a tam odsud se nikdo nevrací, 10/10. Ale to tady ve vesmirné kolonii asi nepůjde, tak nevim nevim
    • jestli jsi měl 4, tak by tě tam bavilo DLC s pracovním táborem. Farma a vězení v jednom.
  • Skoda vubec se mi nelibi ta detska stylizace *7* Snad bude pokracovani anno 2205 na Marsu tez... *5*
    • Tak bohuzel Mars se v podani Anno nechysta https://youtu.be/cjO-eXbsF_s
  • Dúfam, že to nie je ten istý tím, čo robil posledné Tropico. Pretože to bol hrozný lunt. Ostatné časti Tropica boli super (neviem, či to posledné Tropico robil ten istý tím, ale nepripadalo mi to tak. Keďže kvalita bola oproti predchodcom niekde úplne inde)
    • Taky sem zvědavej jak se jim to povede. Jo poslední Tropico byl strašnej propadák. Jen nechápu, co má Tropico od Kalypso společnýho se Surviving Mars od Paradoxu.
      • Asi tolik jako Samsung od O2 a Vodafonu. Kalypso a Paradox jsou v tomhle případě jen vydavatelé. Vývojáři jsou Haemimont Games, tedy ti co spáchali Tropico.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit