Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky bych doporučoval Tropico 4 ze všech těch pokračování. A nebo zůstat u té klasiky 1 a 2. )))
  • Jako znalec Tropico porad hraju Tropico 1! (na W10-bez problemu) Ostatni dily jsou strasne jednoduchy. Tropico 4 jeste jde, zbytek stoji za prd.
  • Diky
  • těch her je víc a vůbec nechápu proč je soustavně a tak dlouho ignorují
  • málokedy to píšem ale táto hra ma zaujala a teším sa. vyzerá to ako planetbase na steroidoch
  • planetbase tu nemá ani kartu.
  • Asi tolik jako Samsung od O2 a Vodafonu. Kalypso a Paradox jsou v tomhle případě jen vydavatelé. Vývojáři jsou Haemimont Games, tedy ti co spáchali Tropico.
  • jestli jsi měl 4, tak by tě tam bavilo DLC s pracovním táborem. Farma a vězení v jednom.
  • spíš se bojím, že 6 pojede v zavedených kolejích, tedy teď je nastaven směr dolů.
  • 4 je prakticky rozšířená 3, takže 3 klidně přeskoč, ale 5 je zase osekaná 3-4 a to co tam je navíc zdaleka nenahradí to co sebrali nebo změnili k horšímu, takže 5 se vyhnout!
    Komplet edice 4 se docela často objevuje ve slevách.
  • smejki
    Yay! Že by lepší Planetbase?
  • Aha a grand strategy Stellaris od Paradoxu jako výprava do vesmíru není jo *15*
  • Vidím dobře, že míří na hráče 5-12 let nebo mám něco s grafárnou?
  • asi 4 s datadisky
  • Moc už jich nevyšlo, jen 3, 4 a 5.
    3 a 4 jsou dobrý, já s Tropicem začínal až s trojkou. 4ka mi přišla trochu lepší, zato 5ka je propadák, tu nehraj. No a teď se koukám, že se uvažuje o šestce. Snad si napraví reputaci *16*
  • Kdyz je rec o Tropicu, je tady nejaky znalec vsech dilu? Hral jsem kdysi jednicku a dvojku a obe me moc bavily. Od te doby vyslo x dilu a ja bych si jeden z nich rad zahral, pokud mozno ten nejpovedenější a nejvěrnější originalu. Dekuji.
  • Tak bohuzel Mars se v podani Anno nechysta https://youtu.be/cjO-eXbsF_s
  • těšim se!
  • Tropico je fajn, vždycky mě bavilo zavírat disidenty i s jejich rodinama a dětma do lágrů a tam je mučit a nakonec popravovat, bral sem to dycky šmahem, rodiny, známý atd. Malý děti sice nejdou, ale od 13 vejš můžou do lágru jako dospělí, malí holt na převýchovu k správnému politickýmu myšlení k cizím rodinám, někdo pak malému Juanitovi řekne, že holt mamku, tatínka a sestřičku už nikdy neuvidí, jelikož je odvezli do Oblasti 6 na odlehlé straně ostrova a tam odsud se nikdo nevrací, 10/10. Ale to tady ve vesmirné kolonii asi nepůjde, tak nevim nevim
  • Skoda vubec se mi nelibi ta detska stylizace *7* Snad bude pokracovani anno 2205 na Marsu tez... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit