Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Ne, jenom mám předsudky. Asi bych měl přestat chodit na rouming, od tý doby se mi to vždycky vybaví, když se mluví o Švédsku.
  • to bych rad vedel co ses ty zac ze ho kritizuješ. dal to tady jako forek. ty autokastrate. buh vi jak se chovas ty
  • lukas.trneny
    to je MacArthur *1*
  • Pán je zřejmě nacista. Blahopřeju k intelektuální autokastraci.
  • Odložení znamená, že si dávají záležet.
  • tve proc to sem davas. takovej peknej den sem mel. koukam clovek si to asi musí připomínat kazdej den. Aby s tim moh bojovat.
  • Toje dobra zprava, ale hlavne at si daji zalezet s East vs. West, kdyz uz byl opet odlozen tentokrat z Q1 2014 na Q2 2014....
  • Kozy
    Smazáno.
  • Můžou si podat ruku s Eisenhowerem, ten zase vypadá jako Bruce Willis.
  • Victoria 3 by měla podle logiky věci (potvrzené tímto ohlášením) přijít na řadu po HoI4.
  • To by lepší rozhodně nebylo. Tahle hra nemá být pro začátečníky, je to vrchol tvorby Paradox Development. Taktické a strategické možnosti si jaksi vyžadují určitou úroveň složitosti, přes kterou nejede vlak.
  • A IKEA ne?
  • Jinak, to severské RPG nevypadá zle, původně jsem si myslel, že je to připravovaný UDK Midgard.
  • Švédští sympaťáci :) - ale hlavně, ví, co chtějí a dělají to skvěle. Když se řekne Švédsko, vybaví se mi rally, hokejisti a Oni.
  • restore
    Ved ono to asi aj bude na dalsie vianoce hotove :D
  • Chce to furt zkoušet a nepřestávat hrát, protože ve chvíli, kdy ti všechny ty mechanizmy vlezou do ruky pak už to zas tak složitá hra není. A pak jsou tu samozřejmě nejrůznější stránky kde se dá leccos zjistit.
  • Llour
    Škoda že to není Victorie ale i tak *14*
  • Hearts of Iron se mi vždycky líbil zkoušel jsem ho, ale prostě je to dělané strašně složitě, člověk má problém se to naučit hrát. Snad tam bude pořádný tutoriál. Hra je to určitě dobrá ,ale pro nováčka v tomhle žánru moc nepřívětivá. Snad se polepší *3*
  • FeebeE
    ten Montgomery vypadá jako nějaký démon
  • Paradox je jako světlo na konci tunelu herního průmyslu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit