Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hearts of Iron se mi vždycky líbil zkoušel jsem ho, ale prostě je to dělané strašně složitě, člověk má problém se to naučit hrát. Snad tam bude pořádný tutoriál. Hra je to určitě dobrá ,ale pro nováčka v tomhle žánru moc nepřívětivá. Snad se polepší *3*
    • To by lepší rozhodně nebylo. Tahle hra nemá být pro začátečníky, je to vrchol tvorby Paradox Development. Taktické a strategické možnosti si jaksi vyžadují určitou úroveň složitosti, přes kterou nejede vlak.
      • To já vím , ale měla by toho začátečníka ,který by měl chuť hrát nějak navést nebo a postupně učit. Což tady asi je , ale je to na daleko delší dobu.
        • Pokud to potřebuješ, můžeš začít s jinou grand strategií. Třeba Europa Universalis 4 je hodně přístupná, i když samozřejmě není ani zdaleka tak komplexní po stránce armády a bojů. Další možnost je HoI2 nebo derivát, nejlépe asi Darkest Hour.
          Každopádně, v HoI3 je třeba se naučit pracovat s novými prvky, ať už máš nebo nemáš zkušenosti z předchozích her. A od HoI4 očekávám totéž.
        • mam to na steame a obcas uvazujem nad tym ze by som to skusil ale nejak ma ta narocnost odstrasuje aj ked verim ze pod nou musi byt skvela hratelnost:(
    • Chce to furt zkoušet a nepřestávat hrát, protože ve chvíli, kdy ti všechny ty mechanizmy vlezou do ruky pak už to zas tak složitá hra není. A pak jsou tu samozřejmě nejrůznější stránky kde se dá leccos zjistit.
  • FeebeE
    ten Montgomery vypadá jako nějaký démon
    • Můžou si podat ruku s Eisenhowerem, ten zase vypadá jako Bruce Willis.
      • lukas.trneny
        to je MacArthur *1*
        • Aha. Že jsem si nevzpomněl kdo to hulil tuhle komickou dýmku. *1*
  • Paradox je jako světlo na konci tunelu herního průmyslu
  • Magister_Peditum
    A já myslel, že Vánoce už proběhly. *14* Sice by se mi víc páčilo pokračování Victorie, ale je pravda, že mě to alespoň donutí si zahrát i HoI. Zatím mě vždy celkem odradilo "vizuální" zpracování.
    • restore
      Ved ono to asi aj bude na dalsie vianoce hotove :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit