Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ještě aby ne, na nový Hoi sem se těšil leta:)
  • Magister_Peditum
    Proč stahovat "čít"? Prostě do konzole napíšeš příslušný příkaz. I když to není moc zábavné, když má Československá armáda v roce 1938 cca 10 atomovek, tanky z 50. let, proudová letadla, balistické rakety, útočné pušky a noční vidění. *15*
  • Magister_Peditum
    U Victorie bych klidně přidal víc možností v diplomacii, možnost pořádat různé konference, možnost piplat si diplomaty ve stylu členů rodiny z CK2 atd. Přidal bych prvek zbrojení z HoI4 a naopak bych zjednodušil prvky průmyslu.
  • Vidlec
    Máš pravdu, to je zábavné. Ovšem ještě lepší je podle mě stáhnout "čít" že hned vyhraješ.
  • taky je dobrý si stahnout čít na o 100% rychlejší výzkum, pak mužeš už v roce 1940 shazovat atomovky
  • Vidlec
    Momentálně je teď vtipný exploit, kdy za něměcko uděláte puč ve Francii v Alsasku Lotrinsku (Maginotova linie). A pak prostě napochodujete do Paříže. Do konce roku 1937 je konec *1*

    Tím pádem nejde v MP prakticky hrát za Francii.
  • Já mam teda radši nějakou takovouhle švédskou písničku https://www.youtube.com/watch?v=7t-Nc8amxgU

    Ale do HoI by se to asi moc nehodilo.
  • Princ.Jablon
    To se nemáš čím chlubit, akorát to dokazuje, že to A) neumíš hrát a tedy za B) si moc hloupej na to, abys to hrál
  • Llour
    Jj, ale tady se těším na mody. Zvláště na ty předělávky do moderní doby. Tohle je první HoI kde mechanismy hry a možnosti modování jsou tak daleko, že to bude reálně fungovat. U Vicotrie III bych snad jen doufal, kdyby se držely více stylu CK II co se komplexnosti týče a mířili na cca 150K kopií, prostě trochu více hardcore *3*
  • Llour
    tak dobrý no *1*
  • proč bych to nehrál, a nezapomen si naklikat veskoslave
  • Magister_Peditum
    Teď by to chtělo novou Victorii. Hearts of Iron je super, ale s výjimkou války a zbrojení se tam toho moc dělat nedá. Navíc, když porazíte Hitlera moc brzo, tak se pak po zbytek hry koušete do zadku.
  • Inquisitor
    Nemám zdaleka všechny DLC a nepřipadám si nijak zvlášť herně ochuzený. Ono zase to nejzákladnější co nový DLC mění vyjde i jako patch pro všechny. Stačí mít ty větší jako Art of War, ty menší nejsou zas tak zásadní.
  • Dík, hned je mi to jasnější.
  • Kupoval jsem chvili zpatky komplet edici (tehdy jeste neexistovaly dnes posledni dva datadisky) za necelejch 17ecek. Pokud si pockas, mas za rozumnou cenu. Pokud chces hned, priplatis si. Mne to prijde fer.
  • Llour
    Všichni víme, že tu hru nehraješ, tak proč tě pořád tak zajímá *4*
  • Paulcz
    Bobe, myslím že to to oceníš: https://www.youtube.com/watch?v=CEmp0UEy53M

    Zde máš ukázku takové švédské písničky.
  • Ovsem kdyby do toho hrali ty svedske pisnicky, hned by to byla lepsi hra
  • Hearts of iron 4 je paradni hra. Hraju za italii, 90% casu sedim na nejvyssi rychlosti a cekam az se vyzkouma nejaka technologie. Zbytek casu koukam jak po sobe strileji dve jednotky a pulhodinu cekam jestli jedna z nich ustoupi nebo vyhraje. A to za tech 60€ rozhodne stalo:-)
  • Diky paradoxe, urcite se vsichni na ty svedske pisnicky tesime a uz to stahuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit