Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Europa není tahovka, ale real-time. A není divu že jsi se nudil, když sis vybral jeden z nejmocnějších národů. Pokud chceš výzvu zkus si zahrát za jeden ze států Irska, nebo Itálie, budeš rád pokud přežiješ 50 let.
  • maros.goc
    zasadenie skvelé, hudba famózna, grafika temná a atmosférická ..prečo preboha toto zastavili? :O
  • Celá tato firma by se mohla zrušit a nic by se nestalo. Zatím jsem hrála jen Europa Universalis IV (tahovka) a potom co jsem s Anglií ovládla celej svět, mě to začalo nudit. Tak uvidím co ukáží dál.
  • jen tak dal vsechno zrusit a udelat radsi dalsi asasinskou kopii, to je dneska v mode.
  • troli troli trololo. Pokud tu hru nevyvíjíš, tak o ní sotva něco víš, natož abys byl schopen posoudit zda je třeba nebo není třeba ji utnout.
  • Souhlasím, jen podotknu, že sám stále nejsem spokojený s komplexností her od Paradoxu, přestože dnes nemají na stejném poli konkruenci, když se podívám zpět do minulosti z povedených her bližících se jejich kvalitě mě napadá snad jen Guild 2, i když jde o žánrové odlišný projekt, kéž by se jim podařilo zapojit zdařilejší simulaci obchodního modelu například po vzoru modderské komunity Capitalism Lab.
  • Vzhledem k faktu, že Paradox rovná se kvalitní až velmi kvalitní strategie, cítil jsem tuto RPG odbočku jako tříštění sil. Je fakt, že na hraní Paradoxích her je třeba být nositelem jisté úchylky, provázené IQ poněkud vyšším než je průměr čtenářů Celebrity-Magů, ale pro postižené je to opravdu královská zábava.

    Nyní k Vašemu příspěvku: Proč by měl kdkoliv 'utínat' jakýkoliv projekt? Protože Vám pan Vávra není sympatický? Znáte ho osobně? Nelíbí se Vám námět, scénář, režie? A těch otázek bych dokázal vygenerovat ještě dost dlouhou řadu. Docela by postačilo, kdybyste napsal proč je ta hra tak strašně škodlivá, kromě toho, že ani Vy ani já jí hrát nebudeme. Hry typu RPG mě nebaví a nehraji je, ale proč by se neměly vyvíjet, či dokonce 'utínat'? Vždyť je hrají milióny lidí.
  • Námět byl výborný, ale už v teaseru bylo vidět, že zkloubit jejich záměr s použitým enginem a zamýšlenými herními mechanikami bude nereálné, od nuly začínat nebudou, to je jasné, měli by se držet svého kopyta.
  • nebo tvoje hlava
  • presne, takhle by se mel utnout i kingdom come deliverance
  • Tilwaen
    Škoda. Pořád je ale lepší neperspektivní projekt utnout než do něj několik let sypat peníze, aby nakonec u kritiků propadl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit