Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeste se nestihli ponaucit, jak skoncej vsechny dalsi moby?
    • MOBA jsou nové MMORPG. Připrav se na milion her snažících se sesadit Dotu, které budou zapomenuty během půl roku, stejně jako to dřív bylo s WoW.
      • O tom pochybuju, všechny nové chystané hry opustili klasické 2D a jdou spíše 3D směrem. Není to snaha sesadit Dotu nebo LoL, ale spíš najít týmovou hru, která bude generovat stejné zisky. Příští rok bude duel o 3D Mobu-nemobu, adeptů je dost... Gigantic, Overwatch, BattleCry, Fortnite, Paladins, Law Breakers, Paragon, Battleborn... zapoměl jsem na něco? *1*
    • Na PS4 jeste zadna uspesna neni a trh je to veliky. Takze to muze skoncit velmi dobre.
      • Škoda, že to nevyšlo Awesomenautům. :(
        • Taky sem to docela žral, ale nevim proč, ta hra mě pak prostě začala štvát. *1*
          • Ta hra byla dělaná na to, aby tě štvala, tak jako WoT a spousta dalších. Po stresu v práci fakt nepotřebuju další doma, když chce člověk relax, proto už hraju jen ty, co je mi jedno, jak se mi daří a naopak úspěch potěší. Nejlepší jsou takové hry, kdy ani spoluhráči nemají čas ti říct, jaký si Noob, "Idiot" apod, protože na to není čas. U mě je poslední dobou ideální HotS a WarThunder. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit