Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    no, na sledovačke je: king´´ s bounty 2, hundred days,  niečo môže byť z orange cast, men of war 2 dostáva datadisk, nejaké rozšírenie dostane where the water taste like wine, godhood, boken lines, desperados 3, partisans 1941, cliff empire, arcadia, trine 4, radio commander, sky: children of light sa snáď pozrie aj na PC, iratus, phoenix point, dark envoy, greedfall, orient exorcist, koral, orange cast, jupiter hell, among trees, kartičky pána prsteňov opustia EA, cathrine, warsaw, ancient cities, abadon ship, long way down, beyond a steel sky.... Z väčších projektov potom nové star wars, ghost recon breakpoint, šušká sa o age of empire IV, mount & blade II, borderlands 3, yooka-laylee bude mať pokračovanie, beyond good & evil 2.

    trošku podvod, ale remastery system shock 1 a 2, vyšiel remaster blood, commandos 2 dostane HD. chytá sa nejaký vietdoom (doom z vietnamskej vojny od autora brutaldoom),

    je mi jasné, že veľká časť z tohto zoznamu prepadne, alebo nenaplní očakávania, ale myslím, že čakacia listina je slušne zaplnená. a to sa tam určite vtesnajú nejaké "mainstream" vecičky, ktoré si vymenoval ty + blesky z čistého neba v podobe indie titulov, ktoré mi unikli pod radarom :)

  • Lukyz

    Tak se pochlub co tam všechno máš, celkem mě to zajímá ☝

    Já to vidím akorát na Outer Worlds a Death Stranding.

  • Marcelskrc

    No milé dítě Rusko a rusy neznáš tak tu neházej patky,

  • Jack1947

    Ruská propagandistická hra ? no viděl jsem T34 a to se mi celkem líbilo, tak proč ne.

  • triptich

    no pekne, pekne. vyzerá to šťavnato.

    trošku offtopic, ale keď sa tak pozerám na svoj wishlist, tak nás čakajú bohaté časy. už len tu na games čo týždeň, to jedna-dve zaujímavé hry. určite sa nepodaria všetky, ale i tak vidím budúcnosť v svetlých farbách.

  • Marcelskrc

    Sem s tím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit