Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    trochu škoda, že to nevyšlo v tomhle stavu...
  • Vsetci, co ste mi dali dislike ste si nevsimly chybu/y v texte? *14*
  • ja mel taky problem jen se slavikama

    ale chapu, ze tam je tolik moznych kombinaci, ze nektery holt vedly do slepy ulicky
  • Nehodnoť celý národ podle pár diskusních trollů :-)
  • Měl jsi holt štěstí, těch hráčů, kteří to dohrát nemohli, bylo fakt moc. Mně třeba nešly od určitého momentu načítat savy a musel bych se vracet o několik hodin zpět v herní linii, takže jsem čekal asi 2 týdny, než to autoři opravili.
  • Ono už je to celkem dlouho ve stavu, kdy to není problém dohrát, takže to klidně zkus. Ta hra má podle mě větší problémy než těch pár bugů, co tam možná ještě někde jsou a pak už je to na hráči, jak moc dokáže odpouštět a přehlížet.
  • nechápu o čem mluvíš. dohrál jsem to dva týdny po vydání, kromě Slavíků celé. skvělá věc.
  • Draken69CZ
    V zimě ok, ale v jakým roce?
  • radim.zaty
    Už se to dá hrát. aniž by člověk narazil na nějaké otravné bugy? Nikam nespěchám, klidně si to zahraju až v zimě, ale zajímalo by mě, v jakém stavu to teď je.
  • radim.zaty
    1. Každý program obsahuje alespoň jednu chybu
    2. Každý program můžeme zkrátit o jeden řádek

    výsledek je program, který má jeden řádek, který je chybný :)
  • Ak porovname pomer poctu chyb na pocet riadkov v Tvojom komentari a v kode KCD.. (inak pises velmi slusne cesky)
  • Chvalabohu sa mi to ako tak podarilo dohrat na patchi 1.2, ale to som sa musel vracat daleko na spet v save a pribeh odohrat inak, urobit v hre ine rozhodnutie aby som mohol dokoncit hlavny pribeh. Jako tie bugy to je fakt story na hrubu knihu.
  • Myslim, že dělají co můžou a neni lehký to vychytat (jak je vysvětleno ve videu). Jen naivní blbec by čekal, že velký openworld rpg, navíc se složitým vývojem a dělaný dá se říct na koleni, bude hned po vydání bez bugů. I další velký hry od mnohem větších studií vyšly zabugovaný (TES, Assassins Creed, Witcher..). Teď už jsou hlavní chyby většinou opravený a dá se hrát bez problémů. Všude ve světě KCD většinou jen chválí a hru si užívají, jen nepřejícný hloupý Češi pořád hejtujou a mají horu keců, jsme holt národ nevděčnejch blbů.
  • Llour
    Hodnocení nebylo nikdy celkově "Smíšené". Jednou to pan Homola tvrdil ve FC, akorát se přehlídnul a koukal na hodnocení "nedávných" a stále v tom bludu žije.
  • 200 opravuje a nových přidá kolik, prosím? 100? 200? *1* Ale jako Warhorse chápu. Jde s dobou a v dnešní době se na vydávání her nebo sw obecně bez bugů už nehraje. Prostě se prodá nedodělek, uživatelé prskají tu více, tu méně, přičemž na obyčejné vometáky se kašle a velcí odběratelé / uživatelé si nějakou dílčí opravu vyřvou nebo to zaplácne obchodní oddělení nějakou slevou.
  • To je animace když ten luk vytahuje.
  • To je snad jasny, ze jo. Nikdy si nic neprogramoval? Oh wait..
  • Jack1947
    Still waitin on DLC *6*
  • PanS
    Ano, doufej. Co jiného ti zbývá.
  • ustupok pre SJW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit