Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má prosím někdo aktuální zkušenosti s PS4 verzí?
    Jaká je optimalizace?
    Díky
    • PS4-před pár dny jsem si stáhl další opravu č 1.7..těšil jsem se že se konečně nějak spraví to otřesné otvírání zámků-mám nahráno 45 hodin a dosud se mi nepodařilo otevřít ani jeden zámek-na videu třeba z PC což se většinou prezentuje na netu je to strašně jednoduché ale na PS4 je to děs a hrůza...mám 30 paklíču-nahraji se u truhličky v lese kde mi nic nehrozí a zkouším a zkouším....a nic..teoreticky vím co mám dělat ale zámek otočím tak maximálně do polovičky a lup...krávy.domy se stále teleportují-prostě přijdete ke krásné prázdné prázdné louce a najednou se tu po pár sekundách zhmotní krávy...a jsou tam stále i jiné věci-žádná změna i po těch obřích opravách... *16*
      • kdo sebemrskacsky hraje na konzoli, musi (a nejspis chce) trpet

        je celkem jedno, kde truhlicka je, musis se nejdriv natrenovat na tech snadnych, ty pokrocily jsem byl schopnej louskat az ke konci hry
  • Kdyby si radsi dali o pul roku dyl zalezet a pekne to dopilovali, takhle sem to hned v den vydani rychle vratil na steamu… a ikdyz je to "hratelne" a ted uz i dokonce dohratelne, ten dojem mam porad zkazenej a nemuzu se donutit jim ty peníze zase dat. *7* *7*
    • Zas tak hrozné ty bugy tam nebyly, tak nepřehánějte.
      Internetové diskuze a Youtube videa si sice furt stěžovali na bugy, ale lidi, co hru skutečně hrajou, na nic zásadního většinou nenarazí.
  • Tvl toto fakt ešte niekto hrá? :D Ja som to zmazal mesiac po vydaní a viac sa k tomu nevrátil :D
    • Chapu, chtel sis misto toho zahrat nejakou kvalitni AAA slovenskou hru, jako treba... .. eé.... aha. Tak nic.
    • Taky aby ne, když sis to koupil na piratebay ;)
    • .....a tim sis jiste pripsal nejvetsi "uspech" tveho zivota..
      Gratulace!
      • Diky moc, cením si to :-*
        • Opravdu hodno inteligence mentolového bonbonu.
  • Pamatuju se, že Vávra někdy v době vydání říkal, že tam skoro žádné bugy nejsou. Tak nějak moc nechápu proč už poněkolikáté vidím článek, který oznamuje patch co opravuje přes 100 bugů...
  • Já pořád nevím, kde ty zásadní bugy jsou... Mám v tom 173 hodin, jsem v 2/3 druhého průchodu a jen jednou jsem kdesi nesmyslně ve křoví na skále propadl texturou... Neberu to, že sem tam prosvítá oblečení...
    • Souhlas, mám 120 hodin a je to v pohodě. Potkal jsem všeho všudy asi 5 bugů, nic zásadního.
    • já mám 43 hodin a taky nic a i kdyby, tak pár bugu v poho odpustím
  • ucho
    trochu škoda, že to nevyšlo v tomhle stavu...
  • radim.zaty
    Už se to dá hrát. aniž by člověk narazil na nějaké otravné bugy? Nikam nespěchám, klidně si to zahraju až v zimě, ale zajímalo by mě, v jakém stavu to teď je.
    • Ono už je to celkem dlouho ve stavu, kdy to není problém dohrát, takže to klidně zkus. Ta hra má podle mě větší problémy než těch pár bugů, co tam možná ještě někde jsou a pak už je to na hráči, jak moc dokáže odpouštět a přehlížet.
    • nechápu o čem mluvíš. dohrál jsem to dva týdny po vydání, kromě Slavíků celé. skvělá věc.
      • Měl jsi holt štěstí, těch hráčů, kteří to dohrát nemohli, bylo fakt moc. Mně třeba nešly od určitého momentu načítat savy a musel bych se vracet o několik hodin zpět v herní linii, takže jsem čekal asi 2 týdny, než to autoři opravili.
        • ja mel taky problem jen se slavikama

          ale chapu, ze tam je tolik moznych kombinaci, ze nektery holt vedly do slepy ulicky
    • Draken69CZ
      V zimě ok, ale v jakým roce?
  • Chvalabohu sa mi to ako tak podarilo dohrat na patchi 1.2, ale to som sa musel vracat daleko na spet v save a pribeh odohrat inak, urobit v hre ine rozhodnutie aby som mohol dokoncit hlavny pribeh. Jako tie bugy to je fakt story na hrubu knihu.
  • Llour
    Hodnocení nebylo nikdy celkově "Smíšené". Jednou to pan Homola tvrdil ve FC, akorát se přehlídnul a koukal na hodnocení "nedávných" a stále v tom bludu žije.
    • Jednou CELKOVÉ hodnocení kleslo na 69%, což je smíšené, pak se zas vyšplhalo nahoru. Bylo to pár dní po vydání.
      • Llour
        Pár dní po vydání mělo 74%, což je lehce spočitatelné ze statistik steamu.
        • Warriosparky
          A pak se to snižovalo až na 69%...
  • 200 opravuje a nových přidá kolik, prosím? 100? 200? *1* Ale jako Warhorse chápu. Jde s dobou a v dnešní době se na vydávání her nebo sw obecně bez bugů už nehraje. Prostě se prodá nedodělek, uživatelé prskají tu více, tu méně, přičemž na obyčejné vometáky se kašle a velcí odběratelé / uživatelé si nějakou dílčí opravu vyřvou nebo to zaplácne obchodní oddělení nějakou slevou.
    • Videl jsi v poslednich dvaceti letech jediny software ktery by nemel jediny bug/issue? Kdyby se o to nekdo pokousel tak dany produkt nikdy neopusti vyvojaruv pelech... Je naprosto bezne vydavat soft ktery bugy ma, nastavi se proste nejaky threshold kde se dle klasifikace problemy resi, a jakmile to pod nej spadne tak de produkt mezi lidi. Pak, dle financni navratnosti se ad hoc resi to ostatni.
      Ono popravde ani v dnesni dobe neni moze vydat vec kde bugy nejsou, ale to je na jinou diskuzi...
    • Ak porovname pomer poctu chyb na pocet riadkov v Tvojom komentari a v kode KCD.. (inak pises velmi slusne cesky)
      • Vsetci, co ste mi dali dislike ste si nevsimly chybu/y v texte? *14*
        • Klidne se podel..
          Ja si treba vsiml tvyho "nevsimly" :D
          Jsou lidi, co by si vazne meli hledet radsi svyho bordelu :*
    • Myslim, že dělají co můžou a neni lehký to vychytat (jak je vysvětleno ve videu). Jen naivní blbec by čekal, že velký openworld rpg, navíc se složitým vývojem a dělaný dá se říct na koleni, bude hned po vydání bez bugů. I další velký hry od mnohem větších studií vyšly zabugovaný (TES, Assassins Creed, Witcher..). Teď už jsou hlavní chyby většinou opravený a dá se hrát bez problémů. Všude ve světě KCD většinou jen chválí a hru si užívají, jen nepřejícný hloupý Češi pořád hejtujou a mají horu keců, jsme holt národ nevděčnejch blbů.
      • Leda blbec jako ty muze neco takovyho napsat, navic to byt prave ten kkt Vavra kdo vsude vykrikoval jak to vsichni delaj uplne spatne a byl to prave Vavra kterej se moh posrаt z toho, ze Skyrim ma bugy, ale ten jich mel asi tak miliontinu proti jeho vytvoru a zadna nebranila hracum hrat, narozdil od jeho vytvoru, kterej se po vydani nedal hrat vubec.
        • Jj, bug s Esbernem vubec nebranil lidem hrat :D a ted tu o Karkulce
      • Na koleně? A to jsi vzal kde? Viděl jsi jejich zázemí??? OMG
        • Celý motion capture studio si vyrobili sami, engine si museli upravovat pro svý potřeby, vytvořili nový mechaniky a technologie úplně od nuly, protože je nikdo předtim nepoužil. Tohle myslim, ne že měli hezký kancly. Je to jejich první věc a hned tak složitá hra, myslim že je pochopitelný, že to nevyšlo 100% bez chyb.
      • Nehodnoť celý národ podle pár diskusních trollů :-)
        • Nemyslím to doslova samozřejmě. Jen prostě nejvíc hejtu a posmívání z celýho světa pochází od Čechů, což prostě nepochopim když jde o unikátní českou hru z českýho prostředí a historie, kterou doteď nikdo nikdy nevyrobil. V jinejch zemích by se tohle nedělo.
          • To není pravda. Hateři jedou všude po světě.

            Nedávno v rádiu rozebírali jednoho staršího moderátora z rádia BBC, který se zasloužil o současnou podobu talkshow: na svou dobu byl hodně revoluční, což přineslo spoustu odporu... ale když se pak dělal průzkum posluchačů, tak se ukázalo, že většina jeho pravidelných posluchačů byli právě hateři (!!!) , kteří ho poslouchali, aby si pak mohli na něj stěžovat. LOL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit