Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarra

    Tento patch není vůbec malý, problém je spíš v obsahu samotném, protože přidali věci, které "nikdo" nechtěl (warfront a expedice). Warfront je v současném stavu naprostá tragédie, nemá to absolutně žádnou úroveň (nedá se prohrát, mobky nic nedělají). Expedice, neznám snad nikoho koho by to bavilo a minimálně před tímto patchem se prostě pobrala půlka ostrova a pak se vyAOEčkovala.


      

  • NEkromanT

    Další raid a malá náplast na zfušovanej azerite system až na konci ledna... hlavně že může člověk afkovat v darkshore a dvou novejch expedicích...

  • já po dvou měsících přestal a zapomněl jsem na 3 měsíční sub, tak se te´ď dokopávám, abych ho využil, ale vůbec se mi to hrát nechce.

  • Kravicka

    Ja prestal vic jak pred mesicem a minimalne do 8.2 si nezaplatim ani mesic.


    Zacatek BfA vypadal dobre a bavilo me expeni a zacatek vic nez legion, ale pak prisel docela rychle pad a skoro ze dne na den jsem prestal hrat.

  • speciesz

    #classic2019

  • Nějaké 4 měsíce čekání na těch pár novinek, teda nic moc. Datadisk mě začal hodně bavit, ale stejně tak rychle i přestal a 8.1 na tom zřejmě moc nezměnilo. Pár novinek dobré, nová warfronta není špatná, ale jednou, dvakrát a stačilo, nic co by hráče zase chytlo na dalších pár měsíců, než pustí nové rasy nebudu mít už chuť se vracet.

  • tyjo..tak to už tím museli napatchovat i Overwatch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit